Kecy, neudržel se Nadal. Po porážce se Zverevem čelil podivnému dotazu

Rafael Nadal vstoupil do Turnaje mistrů jednoznačnou porážkou s Alexanderem Zverevem a náladu mu zrovna nevylepšila ani pozápasová tisková konference.

More from Aktuálně.cz

Nov 19

Djokovič míří za rekordem. Je ve finále Turnaje mistrů, půjde mu o šestý titul

Pětatřicetiletý srbský tenista porazil 7:6, 7:6 Američana Taylora Fritze a může se také stát nejstarším vítězem turnaje.

Nov 20

Djokovič Turnaj mistrů nevyhraje, do finále jde Zverev. O trofej se utká s Medveděvem

Německý šampion z roku 2018 zdolal srbského tenistu 7:6, 4:6, 6:3 a překazil útok světové jedničky na šestý titul.

Nov 21

Světová jednička končí. Djoković podlehl Thiemovi a ve finále Turnaje mistrů nebude

V tříhodinové bitvě srbský tenista odvrátil Dominicu Thiemovi ve druhém setu čtyři mečboly, v tie-breaku rozhodující sady vedl už 4:0. Přesto vypadl.

Oct 11

Nadal v klukovské euforii a nechápající Djokovič. To bylo finále Roland Garros

Rafael Nadal získal třináctý titul z French Open. Podívejte se, jak v pařížském finále rozebral Novaka Djokoviče.

Oct 11

Neporazitelný král. Nadal ve finále French Open smetl Djokoviče a dorovnal Federera

Rafael Nadal potřinácté vyhrál grandslamové Roland Garros. Král pařížské antuky ve finále porazil světovou jedničku Novaka Djokoviče 6:0, 6:2 a 7:5.

Nov 14

Federer vyřadil na Turnaji mistrů Djokoviče, jedničkou bude Nadal

Šestinásobný šampion turnaje ze Švýcarska dokázal srbského rivala zdolat po čtyřech porážkách a v bilanci vzájemných zápasů snížil na 23:26.

Nov 5

Nadala čekají na Turnaji mistrů dva debutanti, Djokoviče Federer

Skupinu Björna Borga tvoří Švýcar Roger Federer, Srb Novak Djokovič, Rakušan Dominic Thiem a Ital Matteo Berrettini, který si na závěrečném podniku ATP Tour zahraje poprvé. Rozhodl o tom dnešní los.

Jan 25

Bitva gigantů. Djokovič smetl Pouilleho a ve finále Australian Open vyzve Nadala

Se světovou dvojkou Nadalem čeká srbského tenistu 53. zápas v kariéře, ve finále grandslamu už spolu hráli sedmkrát.

Sep 8

Nesnesitelná bolest zastavila Nadala. Finále US Open si zahrají Del Potro a Djokovič