České duo oslňuje NHL. Je mezi námi úžasná chemie, chválil Pastrňák parťáka Krejčího

"Sledujete toho chlapce, který chodí šťastný na stadion. Prohry nesnáší a jeho růst je dán hlavně tím, že hokej miluje," chválí kouč českého střelce.

Feb 15

Další česká show Bostonu. Krejčí nahrával, Zacha vyrovnal a Pastrňák spustil lavinu

V duel lídrů obou konferencí zvítězili Bruins na ledě Dallasu 3:2 v prodloužení.

Dec 31

Zacha, Krejčí, Pastrňák. Česká souhra znovu nadchla Boston, ten ale bral jen bod

David Pastrňák vstřelil už 25. gól v sezoně, Bruins však podlehli Buffalu 3:4 v prodloužení.

Dec 20

Česká pohádka v Bostonu pokračuje. Pastrňák dal vítězný gól, Krejčí na něj navázal

Bruins porazili Floridu 7:3 a bodovali i v 19. domácím zápase v sezoně.

Nov 25

Opět česká jízda v Bostonu. Dvakrát se trefil Krejčí, rekordní výhru zařídil Pastrňák

Obrat nastartoval dvěma góly David Krejčí, vítěznou branku dal David Pastrňák. Bodoval i Zacha.

Nov 13

Zbořil svým prvním gólem v NHL zařídil výhru Bostonu. Detroitu české body nestačily

Jakub Zbořil vstřelil v utkání Bostonu proti Buffalu vítězný gól. To branky Filipa Chytila ani Dominika Kubalíka s Filipem Hronkem k výhrám nevedly.

Mar 27

Česká noc v NHL. Pastrňák a Nečas dali po gólu a asistenci, skórovali i další Češi

Tomáš Hertl dvěma asistencemi pomohl San Jose k výhře 4:1 nad Anaheimem. Devátou prohru Ducks v řadě neodvrátil ani brankář Lukáš Dostál.

Apr 18

Krejčí pomohl Bostonu dvěma góly k výhře nad Washingtonem, Pastrňák přihrával

Hokejisté Bostonu porazili v NHL Washington 6:3 a připsali si čtvrté vítězství v řadě. Dvěma góly k důležité výhře přispěl David Krejčí.

Feb 13

Bostonu stačil proti Rangers jediný gól. Krejčí přihrával, Pastrňák nebodoval

David Krejčí si připsal desátý bod (0+10) a byl vyhlášen druhou hvězdou utkání. Předčil ho jen Jaroslav Halák, který díky 21 zákrokům vychytal nulu.

Jan 5

V kempech klubů NHL je 41 českých hokejistů, Pastrňák start sezony nestihne

Celkem 41 českých hokejistů bylo pozváno do přípravných kempů před startem NHL, která začne kvůli pandemii koronaviru se zpožděním 13. ledna.

Aug 20

Krejčí a Pastrňák dotáhli Boston k postupu, Voráček dal dva góly za Philadelphii