Boston zahájil přípravu na Gudase. Pastrňák a spol. se hromadně poprali na tréninku

Po třech porážkách v řadě potřebovali nějaký impuls. A tak se do toho hokejisté Bostonu opřeli po svém, na tréninku se pěkně poprali.

More from Aktuálně.cz / Sport

May 18

Další hvězdné posily pro MS? Pastrňák a Zacha vypadli s Bostonem z play off NHL

Hokejisté Floridy zvítězili v Bostonu 2:1, sérii ovládli 4:2 a postoupili do semifinále NHL.

Feb 15

Další česká show Bostonu. Krejčí nahrával, Zacha vyrovnal a Pastrňák spustil lavinu

V duel lídrů obou konferencí zvítězili Bruins na ledě Dallasu 3:2 v prodloužení.

Dec 31

Zacha, Krejčí, Pastrňák. Česká souhra znovu nadchla Boston, ten ale bral jen bod

David Pastrňák vstřelil už 25. gól v sezoně, Bruins však podlehli Buffalu 3:4 v prodloužení.

Dec 20

Česká pohádka v Bostonu pokračuje. Pastrňák dal vítězný gól, Krejčí na něj navázal

Bruins porazili Floridu 7:3 a bodovali i v 19. domácím zápase v sezoně.

Oct 9

V generálce na NHL skórovali Pastrňák i Lauko, Krejčí připravil dva góly

Hokejistům Bostonu nestačily góly Davida Pastrňáka a Jakuba Lauka ani dvě přihrávky David Krejčího a v generálce NHL prohráli doma s New Jersey 3:5.

Apr 18

Krejčí pomohl Bostonu dvěma góly k výhře nad Washingtonem, Pastrňák přihrával

Hokejisté Bostonu porazili v NHL Washington 6:3 a připsali si čtvrté vítězství v řadě. Dvěma góly k důležité výhře přispěl David Krejčí.

Feb 13

Bostonu stačil proti Rangers jediný gól. Krejčí přihrával, Pastrňák nebodoval

David Krejčí si připsal desátý bod (0+10) a byl vyhlášen druhou hvězdou utkání. Předčil ho jen Jaroslav Halák, který díky 21 zákrokům vychytal nulu.

Jan 5

V kempech klubů NHL je 41 českých hokejistů, Pastrňák start sezony nestihne

Celkem 41 českých hokejistů bylo pozváno do přípravných kempů před startem NHL, která začne kvůli pandemii koronaviru se zpožděním 13. ledna.

Aug 20

Krejčí a Pastrňák dotáhli Boston k postupu, Voráček dal dva góly za Philadelphii

Hokejoví útočníci David Krejčí a David Pastrňák zařídili dvěma body vítězství Bostonu 2:1 nad Carolinou.