Sáblíková byla druhá v závodu na 3000 metrů na Světovém poháru v Naganu

Rychlobruslařka Martina Sáblíková byla druhá v závodu na 3000 metrů na Světovém poháru v Naganu. V rekordu dráhy vyhrála Ivanie Blondinová z Kanady.

More from Aktuálně.cz

Jan 30

Sáblíková byla v závodu na 1500 metrů ve Světovém poháru osmá

Martina Sáblíková byla osmá v závodu na 1500 metrů ve Světovém poháru v Heerenveenu a oproti minulému týdnu si tak o jedno místo polepšila.

May 19

Sáblíková se znovu učí chodit. Těším se, až bolest odezní, říká rychlobruslařka

"Nohu denně leduji, protahuji a poctivě rehabilituji," prozradila královna dlouhých tratí, která příští týden oslaví 33. narozeniny.

Feb 6

Sáblíková musela na testy na koronavirus. V Calgary trápí rychlobruslařku nemoc

"Dělám, co můžu, ale tělo mě bohužel dost limituje," uvedla česká hvězda ledových oválů.

Dec 14

Sáblíková zakončila rok druhým místem na 3000 metrů v Naganu

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila v posledním závodu letošního roku druhé místo.

Dec 14

Nov 15

Šampionka Sáblíková vstoupila do Světového poháru čtvrtým místem na 3000 metrů

Martina Sáblíková vstoupila do nové sezony Světového poháru čtvrtým místem v závodě na 3000 metrů v Minsku.

Oct 21

Sáblíková v Inzellu ovládla závody na 1500 a 3000 metrů

Dvaatřicetiletá hvězda dlouhých tratí ovládla závody na 1500 a 3000 metrů. Dařilo se jí i na kilometru, na kterém zajela pátý čas.

May 17

Cupování Italů přihlížela i Sáblíková. Češi hrají zarputile, chválí rychlobruslařka

Atmosféru hokejového mistrovství světa v Bratislavě dnes okusila i rychlobruslařka Martina Sáblíková.

Dec 10

Sáblíková zajela nejlepší výsledek v sezoně, v Salt Lake City byla druhá na 3000 metrů

Trojnásobná olympijská vítězka Sáblíková zajela svůj nejrychlejší čas v tomto ročníku 3:57,84 a nestačila pouze na Rusku Voroninovou.