Rallye Dakar v pondělí pokračovala osmou etapou, jíž byla smyčka se startem a cílem ve Vadí ad-Dauás Účastníky čekalo 716 kilometrů.

More from Aktuálně.cz / Sport

Jan 19

Macík to dokázal, vyhrál Rallye Dakar. Prokop vylepšil české maximum v autech

46. ročník Rallye Dakar skončil dvanáctou etapu. Ta nabídla 153 km posledního měřeného úseku se startem a cílem v přístavním městě Janbu.

Jan 18

České trio na stupních vítězů kamionů, Prokop na Dakaru postoupil na páté místo

Pořadatelé Rallye Dakar si na závodníky připravili poslední extrémní etapu před zítřejším finišem.

Jan 25

Dilema pro Tomečka a spol. Vrátí se souboj dálkových rallye "Dakar versus do Dakaru"

Po čtyřech letech se znovu v jednom termínu pojedou dvě konkurenční dálkové soutěže: Rallye Dakar a Africa Eco Race.

Jan 14

Macík vyhrál předposlední etapu Dakaru, Prokop hájí šesté místo

Martin Macík vyhrál předposlední etapu Rallye Dakar a v kategorii kamionů se posunul na průběžné druhé místo. Dál vede Nizozemec Janus van Kasteren.

Nov 3

"Těžší než Rallye Dakar." Cesta do skutečného Dakaru prověřila Čechy, Tomeček slavil

Tomáš Tomeček vyhrál v Tatře hodnocení kamionů na rallye Africa Eco Race. Soutěže s cílem v senegalském Dakaru se zúčastnil i čtyřkolkář Zdeněk Tůma.

Jan 12

České trable na Dakaru: Loprais nedokončil etapu, Prokop nabral obrovskou ztrátu

Desátá etapa zavedla účastníky Rallye Dakar z Vadí ad-Davásir do Bišy, na jejím programu byl 375 kilometrů dlouhý měřený úsek.

Jan 7

Loprais znovu v etapě vedl stíhání Kamazů, Prokop si na Dakaru hrál se Švédem

Účastníci Rallye Dakar se v šesté etapě podruhé za sebou vydali na smyčku se startem a cílem v hlavním městě Saúdské Arábie.

Jan 3

Prokop klesl na Dakaru na šesté místo, Loprais zůstává i po druhé etapě pátý

Motocyklový jezdec Martin Michek zajel ve druhé etapě Rallye Dakar jedenáctý čas a v průběžném pořadí se posunul na 23. místo. Jan Brabec je dvacátý.