Hradec Králové - Djurgaarden 3:0. Mounfield po dobrém výkonu slaví postup do finále

Sledovali jsme odvetu semifinále hokejové Ligy mistrů mezi Hradcem Králové a Djurgaardenem.

Mar 9

Hradec Králové, České Budějovice a Litvínov jsou ve čtvrtfinále play off extraligy

Hokejisté Hradce Králové si jako první zajistili postup z předkola do čtvrtfinále play off extraligy. Na ledě Vítkovic vyhráli dnešní třetí zápas 3:1.

Mar 5

Hokejisté Hradce Králové si pojistili čtvrtfinále, Sparta na druhé místo nedosáhla

Hokejisté hradeckého Mountfieldu si v závěrečném 52. kole sami zajistili čtvrté místo po základní části extraligy.

May 27

Finále Ligy mistrů pod českým dohledem. Fousek bude hlavním delegátem zápasu

"Nesmírně si vážím důvěry, kterou ve mě UEFA a její předseda Aleksander Čeferin vložili," uvedl předseda Fotbalové asociace ČR.

Mar 19

Šlágr ve čtvrtfinále Ligy mistrů, Bayern v repríze finále narazí na Paris St. Germain

Obhájce trofeje Bayern Mnichov se v dubnovém čtvrtfinále fotbalové Ligy mistrů utká s Paris St. Germain. Bude to repríza loňského finále.

Jan 14

Češi jsou podruhé v historii ve finále Ligy mistrů. Švédskou hradbu prorazil Hradec

Hokejisté Hradce Králové si jako druhý český tým po Spartě (2016/17) zahrají finále Ligy mistrů. Djurgaarden porazili v odvetě 3:0 a čeká je Frölunda.

Jan 14

Jan 7

Hradec se přiblížil finále hokejové Ligy mistrů. Ze Švédska si veze cennou výhru

Hradce Králové vyhrál úvodní semifinále Ligy mistrů. Ve Stockholmu porazil Djurgaarden 3:1 a za týden v domácí odvetě bude hájit dvoubrankový náskok.