English

More from Živě.cz

Jan 17

Marantz PM7000N: výborný univerzální stereo Hi-Fi zesilovač a síťový streamer/DAC [test]

Živě.cz

Marantz PM7000N je skvělé zařízení - ač integrace streamování není revoluční myšlenkou, je to spolu s univerzální sadou analogových a digitálních konektorů poslední krůček k tomu, abyste mohli mít prakticky vše "pod jednou střechou", navíc…

Sep 21

SillverCrest Bluetooth s ANC: levná sluchátka s aktivním potlačením hluku z Lidlu [test]

Živě.cz

Jezdíte denně půl hodiny vlakem a nechcete utrácet deset tisíc za značková sluchátka? Ano, jde o levný model, ale za 1 490 Kč jsou téměř dokonalá. Po mechanické stránce svoji cenu překročí, ANC odstraní otravné hučení, jen zvuk už odpovídá…

Sep 12

Philips PH805: nová Hi-Res sluchátka s aktivním potlačením hluku za zajímavou cenu

Živě.cz

Po pár letech, kdy audio Philips měnilo majitele, značka zakotvila u společnosti TP Vision. Ta získala v loňském roce výhradní globální práva na design, marketing a prodej produktů Philips Audio, podobně jako tomu je u televizorů Philips.

Aug 24

10 tipů na nejlepší přenosná Hi-Fi sluchátka. Od těch nejdostupnějších až po nejdražší

Živě.cz

Kvalitní přenosná sluchátka vydrží déle než smartphone nebo jiný přehrávač. Vybrali jsme ty nejzajímavější od dostupnějších až po ty nejdražší.

Jul 15

Onkyo A-9110: Test jednoho z nejdostupnějších Hi-Fi zesilovačů. Za tuto cenu je bez konkurence

Živě.cz

Jeden z nejdostupnějších zesilovačů nabízí japonské Onkyo. I když je zvukově jednoduchý, není nepřiměřeně suchý nebo obyčejný a nese náznaky skutečného hi-fi světa. Navíc má i vstup pro gramofon a celkově jde o snaživě energický zesilovač,…

Jul 3

Beyerdynamic Lagoon ANC: Bluetooth sluchátka, která nabídnou zábavný zvuk a potlačení hluku [test]

Živě.cz

Na první pohled vás upoutají svítícími mušlemi, na první poslech pak dynamickým zvukem. Ten si navíc můžete přiohnout přesně na míru svým uším po krátkém poslechovém testu.

Jun 21

Test Onkyo A-9130: výborný Hi-Fi zesilovač s D/A převodníkem. K tomu ani není drahý

Živě.cz

Velmi dostupný zesilovač Onkyo A-9130 představuje velmi solidní standard toho, jak má vstup do světa high fidelity vypadat. A jako první krok do světa kvalitního reprodukovaného zvuku obstojí na výbornou.

Dec 6

12 tipů na nejlepší přenosná Hi-Fi sluchátka

Živě.cz

Kvalitní přenosná sluchátka vydrží déle než smartphone nebo jiný přehrávač. Vybrali jsme ty nejzajímavější od dostupnějších až po ty nejdražší.

Nov 22

16 vánočních tipů na levná a kvalitní sluchátka pro mobily

Živě.cz

Levná přenosná sluchátka s kabelem nabízejí za málo peněz hodně muziky. Vybrali jsme nejlepší modely v ceně od 200 Kč do 1100 Kč.

Oct 3

Microsoft představil Surface Headphones. Bluetooth sluchátka s noise-cancellingem a Cortanou

Živě.cz

Microsoft včera pozdě večer našeho času představoval nové počítače Surface. To jsme věděli dopředu, že ale ukáže i vlastní stylová sluchátka Surface Headphones, to se Redmondu podařilo utajit.

Feb 7

Apple tento týden uvede nová bezdrátová sluchátka BeatsX, budou využívat stejný čip Apple W1 jako AirPods

Živě.cz

Apple měl s představením nových sluchátek AirPods problémy, ale nakonec je stihl dostat na trh ještě před koncem roku. To už však neplatilo o nových sluchátkách BeatsX, které nejspíše dostaly nižší prioritu. [ArticleBox Podívejte se na…

Oct 26

Testlab: Jak dobře vybrat Bluetooth reproduktor

Živě.cz

V rámci testu časopisu Computer jsme otestovali čtrnáct Bluetooth reproduktorů v ceně do 1700 Kč. Poradíme vám, na co se zaměřit při výběru.

Nov 13

Bluetooth bude rychlejší a s větším dosahem

Živě.cz

Standard bezdrátového přenosu dat Bluetooth se příští rok dočká novinek. Slibuje to skupina Bluetooth SIG , která stojí za jeho implementací a propagací. V plánu pro rok 2016 je stoprocentní navýšení přenosové rychlosti a také až čtyřikrát…