Francouz má svoji první nulu v NHL, Pastrňák místo branek nahrával

Pavel Francouz vychytal střelce Anaheimu a připsal si svůj první shutout v NHL, pod jedinou branku Colorada se podepsal asistencí nováček Martin Kaut.

Oct 19

Kaut se vrátil do kádru Colorada, Sedlák jde do Philadelphie

Tým úřadujících šampionů NHL naopak opustil Lukáš Sedlák, kterého vedení nabídlo ostatním klubům. Vybrala si ho Philadelphia.

Jun 21

Palát gólem otočil třetí finále NHL, Tampa výhrou ukrojila z náskoku Colorada

První minuty ve finále odchytal brankář Avalanche Pavel Francouz, který ve 32. minutě za stavu 2:5 nahradil Darcyho Kuempera.

May 8

Strašidelný moment. Kuemper dostal zásah do oka, výhru Colorada vychytal Francouz

Radek Faksa pomohl gólem v úvodním kole play off NHL k výhře Dallasu 4:2 nad Calgary a k vedení 2:1 na zápasy.

Apr 9

Francouz vychytal v NHL výhru Colorada. Dal nám šanci na vítězství, chválil kouč

Hokejový brankář Pavel Francouz zastavil v NHL ve Winnipegu 39 střel a dovedl Colorado k výhře 5:4 v prodloužení.

Feb 16

Chytil a Simon pomohli v NHL gólem k výhrám, série Francouze skončila

Hokejový útočník Filip Chytil skóroval v NHL přesně po měsíci a gólem pomohl New York Rangers k výhře 2:1 po nájezdech nad Bostonem.

Sep 12

Do extraligy míří další hvězdička z NHL. Pardubicím pomůže Kaut

Hokejisty Pardubic posílí díky pozdějšímu startu nového ročníku NHL útočník Martin Kaut z Colorada.

Aug 16

Francouz neodvrátil prohru Colorada, Vegas dělí výhra od postupu

Hokejový brankář Pavel Francouz pustil ve třetím utkání 1. kola play off NHL dva góly, neodvrátil ale prohru Colorada 2:4 s Arizonou.

Mar 7

Zacha asistoval u výhry, Francouz neodvrátil porážku Colorada

Útočník Pavel Zacha přispěl k výhře New Jersey nad St. Louis asistencí na poslední branku Joeyho Andersona do prázdné branky na 4:2.

Feb 27

Kaut vstřelil svůj první gól v NHL. Na střídačce dostal sprchu, pak děkoval mamince