Schickův dánský konkurent v útoku Yussuf Poulsen má totiž problémy s kotníkem.

Nov 28

Schick se vrátil do základní sestavy a Leverkusen zvítězil v Lipsku

Reprezentační útočník Patrik Schick se po měsíční absenci způsobené zraněním vrátil do základní sestavy Leverkusenu.

Aug 18

Sestřih: Schick se loučí porážkou, PSG zválcovalo Lipsko a poprvé je ve finále LM

Paris Saint-Germain si poprvé v historii zahraje finále Ligy mistrů. V semifinálovém zápase francouzský tým zvítězil nad Lipskem 2:0.

Jun 12

Lipsko si po výhře nad Hoffenheimem upevnilo třetí místo. Hráli Schick i Kadeřábek

Lipsko porazilo Hoffenheim 2:0, oba góly vstřelil zkraje zápasu Dani Olmo. Za vítěze nastoupil Patrik Schick, v domácí sestavě byl Pavel Kadeřábek.

Jun 6

Schick se trefil, pak ho trenér obětoval. Oslabené Lipsko ale výhru stejně neudrželo

Český reprezentant se v utkání s Paderbornem prosadil ve 27. minutě, nejhorší tým bundesligy vyrovnal ve druhé minutě nastavení.

Jun 1

Schick vstřelil další gól, Lipsko je po výhře v Kolíně třetí

Útočník Patrik Schick skóroval v německé fotbalové lize ve druhém utkání po sobě a pomohl Lipsku k vítězství 4:2 v Kolíně nad Rýnem.

May 26

May 16

Fenomén Haaland přivítal fotbal zpět na scéně. Schick jen střídal a Lipsko ztratilo

První branku po koronavirové pauze vsítil symbolicky kanonýr Dortmundu Erling Braut Haaland. Bundesliga je zpět.

Mar 7

Schick odehrál celé utkání proti Wolfsburgu, ale jeho Lipsko neskórovalo

Zápas druhého Lipska se sedmým Wolfsburgem skončil v 25. kole německé ligy bezbrankovou remízou. Hertha Berlín remizovala s Brémami 2:2.