Kubalík a Calder Trophy? Udělal pokrok, je osobností kabiny, chválí ho trenér Chicaga

Hokejový útočník Dominik Kubalík z Chicaga se může hned po první sezoně v NHL dočkat významného individuálního ocenění.

Oct 22

Kubalík zazářil proti bývalému klubu gólem a nahrávkou, Mrázek se zranil

Hokejový útočník Dominik Kubalík překonal v NHL Petra Mrázka, navíc přihrál na gól, ale s Detroitem podlehl v Chicagu 3:4 v prodloužení.

Jul 13

Trh v NHL: Kubalík rozšířil českou kolonii, největší hvězda překvapila

Severoamerická NHL vstoupila do divokého období. Ve středu v 18:00 českého času se otevřel trh s volnými hokejisty.

Apr 14

Voráček přihrál v NHL na dva góly, asistenci si připsal i Chytil

Hokejový útočník Jakub Voráček se podílel v NHL dvěma asistencemi na výhře Columbusu 5:1 nad Montrealem.

Mar 27

Česká noc v NHL. Pastrňák a Nečas dali po gólu a asistenci, skórovali i další Češi

Tomáš Hertl dvěma asistencemi pomohl San Jose k výhře 4:1 nad Anaheimem. Devátou prohru Ducks v řadě neodvrátil ani brankář Lukáš Dostál.

Apr 22

Kubalík gólem přispěl k obratu Chicaga, Hertlova branka na výhru nestačila

Český hokejový útočník Dominik Kubalík pomohl Chicagu gólem k výhře nad Nashvillem 5:4 v prodloužení.

Mar 24

Kubalík pomohl gólem k výhře Chicaga, Voráček přihrál na dva góly

Hokejový útočník Dominik Kubalík přispěl Chicagu v úterním utkání NHL gólem k výhře 3:2 nad Floridou.

Feb 24

Kubalík přispěl gólem k výhře Chicaga, Vaněček držel Washington

Hokejový útočník Dominik Kubalík pomohl Chicagu v úterním utkání NHL gólem a přihrávkou k výhře 6:5 po nájezdech na ledě Columbusu.

Feb 16

Hvězda Kubalík. Dvěma góly zařídil Chicagu výhru a je nejproduktivnějším Čechem v NHL

Útočník týmu Blackhawks už má v této sezoně na kontě čtrnáct kanadských bodů.

Jul 30

Kubalík má před restartem NHL formu. K výhře Chicaga pomohl dvěma góly a asistencí