Udělejte z Francouze jedničku, zní v NHL. Český gólman uhranul rekordním startem

Pavel Francouz září v bráně Colorada natolik, že by ho někteří rádi viděli jako klubovou jedničku.

Apr 19

Hokejový brankář a vítěz Stanley Cupu Francouz ve 33 letech ukončil kariéru

ítěz Stanleyova poháru z roku 2022 s Coloradem v této sezoně ze zdravotních důvodů nechytal.

Jun 27

Francouz slaví Stanley Cup. Colorado přetlačilo Tampu a NHL vyhrálo po 21 letech

Hokejisté Colorada zdolali v šestém finále Tampu Bay 2:1 a získali třetí Stanley Cup v klubové historii.

Apr 9

Francouz vychytal v NHL výhru Colorada. Dal nám šanci na vítězství, chválil kouč

Hokejový brankář Pavel Francouz zastavil v NHL ve Winnipegu 39 střel a dovedl Colorado k výhře 5:4 v prodloužení.

Jan 18

Neuspěl ani Voráček. Utkání hvězd NHL bude bez českých hokejistů

V nominaci na Utkání hvězd NHL není poprvé od let 2017 a 2018 žádný český hokejista.

Aug 6

Aug 6

Další skvělý český debut. Francouz při premiéře v play off NHL vychytal nulu

Francouz udržel ve své premiéře v play off NHL čisté konto a 27 zákroky dovedl Colorado ve skupině o nasazení do 1. kola k výhře 4:0 nad Dallasem.

Mar 7

Zacha asistoval u výhry, Francouz neodvrátil porážku Colorada

Útočník Pavel Zacha přispěl k výhře New Jersey nad St. Louis asistencí na poslední branku Joeyho Andersona do prázdné branky na 4:2.

Feb 21

Francouz bude chytat v dresu Colorada další dvě sezony

Hokejový brankář Pavel Francouz si výbornými výkony během této sezony vysloužil v NHL prodloužení spolupráce s Coloradem.

Dec 6

Skvělý večer českých gólmanů. Francouz, Mrázek a Rittich vychytali v NHL výhry

Pavel Francouz pomohl v NHL Coloradu 38 zákroky k výhře 3:2 na ledě Montrealu a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu.

Feb 28

Bitkař Francouz. Český gólman se vydal přes celé hřiště, protivníka srazil k zemi