Udělejte z Francouze jedničku, zní v NHL. Český gólman uhranul rekordním startem

Pavel Francouz září v bráně Colorada natolik, že by ho někteří rádi viděli jako klubovou jedničku.

Apr 19

Hokejový brankář a vítěz Stanley Cupu Francouz ve 33 letech ukončil kariéru

ítěz Stanleyova poháru z roku 2022 s Coloradem v této sezoně ze zdravotních důvodů nechytal.

Feb 16

Minely českých brankářů v NHL: góly dostali z nulového úhlu i po nepodařeném výletu

Lukáš Dostál z Anaheimu dostal sedm gólů od Buffala, Petr Mrázek inkasoval pětkrát při prohře Chicaga s Torontem.

Feb 7

Skvělý český večer v NHL: Palát a Chytil sázeli góly, zářili i brankáři

Ondřej Palát a Filip Chytil se v pondělním programu NHL blýskli dvěma góly. Jak Palátovo New Jersey, tak NY Rangers vyhráli 5:4 v prodloužení.

Jun 21

Palát gólem otočil třetí finále NHL, Tampa výhrou ukrojila z náskoku Colorada

První minuty ve finále odchytal brankář Avalanche Pavel Francouz, který ve 32. minutě za stavu 2:5 nahradil Darcyho Kuempera.

Apr 9

Francouz vychytal v NHL výhru Colorada. Dal nám šanci na vítězství, chválil kouč

Hokejový brankář Pavel Francouz zastavil v NHL ve Winnipegu 39 střel a dovedl Colorado k výhře 5:4 v prodloužení.

Oct 27

Tanec nikdo neviděl, ale jeho gól obletěl svět. Český brankář dál sní o NHL

Draftem NHL prošel jako sedmý gólman v pořadí, ale výrazněji na sebe Jakub Málek upozornil raritním gólem. Měl by zabojovat o prosincové MS juniorů.

Aug 6

Dec 6

Skvělý večer českých gólmanů. Francouz, Mrázek a Rittich vychytali v NHL výhry

Pavel Francouz pomohl v NHL Coloradu 38 zákroky k výhře 3:2 na ledě Montrealu a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu.

Feb 10

Impozantní Francouz. Povyšte ho, z brankářů Colorada je možná nejlepší, píší v zámoří