"Sníme?" Rangers mají po 55 letech první volbu v draftu, zamíří k nim supertalent

Newyorští Rangers vyhráli dodatečnou draftovou loterii NHL a v říjnu budou táhnout jako první.

Jun 2

Chytil byl u inkasovaných gólů a končí. Ve finále NHL je znovu Florida

Hokejisté Floridy udolali doma New York Rangers 2:1, sérii uzavřeli poměrem 4:2 a postoupili ve druhém roce za sebou do finále NHL.

May 6

Podívejte se na trefu Miky Zibanejada, která pomohla hokejistům New York Rangers k vítězství v prvním utkání série druhého kola play off NHL.

Apr 19

Chytil pečetil gólem vítězství Rangers, v brance už při jeho trefě chyběl Vaněček

Tým z New Yorku vyhrál 5:1 na ledě New Jersey Devils v úvodním duelu 1. kola play off NHL.

Apr 2

Chytil přihrál v NHL na dva góly Rangers při vítězství ve Washingtonu

Český hokejový útočník Filip Chytil asistoval v NHL u dvou branek New York Rangers, kteří vyhráli 5:2 ve Washingtonu.

Jan 6

Pastrňák dvěma góly orámoval výhru Bostonu. Dvakrát se trefil i Chytil za Rangers

Obě české útočné hvězdy si připsaly druhý zásah při hře soupeře bez brankáře.

Nov 23

Chytil dvakrát asistoval a pomohl hokejistům Rangers k výhře nad Los Angeles

Český hokejový útočník Filip Chytil dvěma asistencemi pomohl NY Rangers k výhře 5:3 na ledě Los Angeles a rozšířil svou sbírku na osm bodů.

Oct 14

Chytil přispěl gólem k vysokému vítězství, Rangers nasázeli Minnesotě sedm gólů

Karel Vejmelka předvedl 47 zákroků v Pittsburghu, kde ale s Arizonou podlehl 2:6.

Oct 12

Zibanejad dvěma góly řídil výhru Rangers, Chytil proti Tampě nebodoval

Hokejisté NY Rangers s Filipem Chytilem v sestavě vstoupili do nové sezony NHL výhrou 3:1 nad Tampou Bay.