České naděje zhasly v prvním kole. Muchovou brutální testy na French Open rozplakaly

Dvě české tenisové naděje skončily na antukovém Roland Garros nečekaně hned v prvním kole.

More from Aktuálně.cz / Sport

May 24

České teenagerky jsou krok od French Open. Bejlek i Fruhvirtová dominovaly

Dvě náctileté české tenistky úspěšně procházejí kvalifikací grandslamového Roland Garros.

Jun 1

České juniorky v Paříži válí, hned tři si zahrají čtvrfinále French Open

Zatímco mezi dospělými nemá český tenis zástupce už od třetího kola French Open, na juniorském grandslamu je to přesně obráceně.

Jun 13

Djokovič velkolepě otočil finále French Open, má devatenáctý grandslamový titul

Srbský tenista už zaostává jen o jeden triumf na turnajích velké čtyřky za Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem.

Jun 3

Plíšková - Stephensová. Česká jednička uhrála jen šest gemů, s French Open se loučí

Utkání druhého kola tenisového French Open mezi Karolínou Plíškovou a Sloane Stephensovou jsme sledovali v online přenosu.

May 31

Vondroušová i novicka Martincová jsou ve druhém kole French Open

Markéta Vondroušová ve svém úvodním zápase na letošním French open porazila Estonku Kaiu Kanepiovou 4:6, 6:3, 6:0.

May 26

Krejčíková před French Open válí, ve Štrasburku postoupila do čtvrtfinále

Barbora Krejčíková si potřetí v sezoně zahraje čtvrtfinále dvouhry na okruhu WTA.

Oct 9

Češky si finále French Open nezahrají. Rozhodčí nám zkazily zápas, tvrdí Krejčíková

Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou znovu nedokázaly vyzrát na dvojici Kristina Mladenovicová - Timea Babosová.