Olomouc - Plzeň 2:2. Sigma přehrávala Viktorku a zaslouženě bere alespoň bod

Sledujeme online přenos z utkání 6. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Olomoucí a Plzní.

Aug 15

Fotbalisté Lipska vstoupili do německé ligy překvapivou prohrou 0:1 v Mohuči

Fotbalisté vicemistrovského Lipska v úvodním kole německé ligy překvapivě prohráli 0:1 v Mohuči.

Apr 30

Ajax nakročil výhrou 1:0 na hřišti Tottenhamu do finále Ligy mistrů

Fotbalisté Ajaxu Amsterdam vstoupili vítězně do semifinále Ligy mistrů. Zápas na hřišti Tottenhamu rozhodl gólem už v 15. minutě Donny van de Beek.

Dec 2

Živě: Plzeň - Olomouc 2:0. S bezzubou Sigmou si Viktoria v pohodě poradila

Sledovali jsme utkání 17. kola Fortuny ligy mezi Viktorií Plzeň a Sigmou Olomouc.

Aug 4

Živě: Olomouc vs Plzeň 0:1, Viktorii v závěru spasil Procházka

Sledovali jsme v online přenosu utkání třetího kola Fortuna:Ligy mezi Sigmou Olomouc a Viktorií Plzeň (0:1).

Feb 26

Šok ve fotbalové lize: předposlední Jihlava zaskočila Plzeň, na půdě suverénního lídra zvítězila 1:0

Viktoria poprvé v ligové sezoně prohrála, na svém stadionu inkasovala po rohovém kopu a sama skórovat nedokázala.

Feb 24

Olomouc ve fotbalové lize prohrála 0:1 s Brnem, Liberec si poradil s Mladou Boleslaví

Posílený Baník nedal ani ve druhém jarním kole gól, v Teplicích remizoval 0:0 a zůstal na posledním místě tabulky.

Feb 18

Živě: Olomouc - Plzeň 0:0. Šlágr kola branku nepřinesl, neporazitelnost Viktorie pokračuje

Sledujte online reportáž z utkání sedmnáctého kola fotbalové HET ligy mezi Olomoucí a Plzní.

Dec 2

Fotbalový šlágr rozhodl Coufal, Liberec díky gólu svého kapitána zdolal Olomouc 1:0

Fotbalisté Liberce vyhráli ve šlágru 16. kola fotbalové ligy nad Olomoucí 1:0. Hanáci tak nevyužili možnost dostat se znovu před druhou Slavii.

Oct 15

Živě: Sparta - Plzeň 0:1. Plzeň ovládla vypjatý šlágr kola na Letné, hlavou rozhodl v 1. půli Kolář