Trapas v cíli nejstaršího monumentu. Zostudil jsem se, uznal v Lutychu mistr světa

Vyhrát v zbrusu novém duhovém dresu nejstarší monument? Julian Alaphilippe uvěřil už před cílem a zostudil se. Bradley Wiggins ho setřel za aroganci.

Jul 16

Patnáctou etapu Tour de France vyhrál Poels, Vingegaard udržel žlutý trikot

Patnáctou etapu cyklistické Tour de France s cílem v Saint-Gervais Mont-Blanc vyhrál Wout Poels.

Jul 15

Alpskou etapu Tour de France přerušil hromadný pád. Muselo se začít znovu

Náročnou 14. etapu cyklistické Tour de France vyhrál v Alpách díky nástupu v závěrečném sjezdu Španěl Carlos Rodríguez před oběma lídry.

Jul 9

Etapu Tour de France s cílem na sopce vyhrál Woods, vedení udržel Vingegaard

Šestatřicetiletý Kanaďan Michael Woods vyhrál 9. etapu Tour de France, která končila na sopce Puy de Dome.

Jul 21

Froome a další dva cyklisté kvůli koronaviru nedokončí Tour de France

Do dnešní 18. etapy nenastoupili kvůli nákaze koronavirem kromě Frooma ani další dva cyklisté Imanol Erviti a Damiano Caruso.

Jul 12

Demonstranti zastavili desátou etapu Tour de France, na pásce vyhrál Dán Cort

Desátá etapa cyklistické Tour de France byla přerušena, několik lidí vniklo na trať.

Jul 5

Lídr Van Aert vyhrál po skvělém úniku čtvrtou etapu Tour de France

Ve žlutém jedoucí Wout van Aert vyhrál čtvrtou etapu Tour de France a upevnil si průběžné vedení. Belgický cyklista rozhodl únikem 10 km před cílem.

Aug 24

"Počítám, že to bude bolet." Sáblíková si vyzkouší etapu cyklistické Tour de France

Amatérští cyklisté, ale i několik současných či minulých profesionálů dostanou v sobotu šanci vyzkoušet si, jaké je to absolvovat etapu na Tour.

Jul 17

Pogačar obhájí vítězství na Tour de France. Předposlední etapu vyhrál Wout van Aert

V předposlední etapě, kterou byla časovka na 30,8 kilometru, obsadil osmé místo.