Zběsilou sérii soubojů proti nejlepším anglickým týmům zakončí West Ham United stylově. Duelem na Anfield Road proti úřadujícím mistrům.
Český fotbalista Tomáš Souček naznačil, že by ve West Hamu mohl zůstat i po nedělním sestupu z Premier League.
Fotbalisté Wolverhamptonu a s nimi i český reprezentační obránce Ladislav Krejčí jsou prvním sestupujícím týmem z anglické ligy.
Tomáš Souček svým 38. gólem v anglické Premier League vyrovnal český rekord Patrika Bergera.
West Ham na hřišti Wolverhamptonu podlehl 2:3 a prohrál i třetí utkání v nové sezoně.
"Kladiváři" podlehli Sunderlandu 0:3, za poražené debutoval exslávista Malick El Hadji Diouf.
Úřadující mistr německé fotbalové ligy Leverkusen doma jen remizoval s nováčkem z Kielu 2:2, i když vedl 2:0.
Fotbalisté West Hamu s Vladimírem Coufalem vyhráli v Lutonu 2:1 a bodovali i ve 4. kole anglické ligy.
Český fotbalista West Hamu Tomáš Souček musel odstoupit z utkání 3. kola anglické Premier League proti Brightonu.
"Kladiváři" se probojovali do osmifinále díky vítězství 2:0 nad Derby, jejich dalším soupeřem v soutěži bude Manchester United.
Podívejte se, jaké je po třech dekádách historické pořadí soutěže, která je považována za nejlepší fotbalovou ligu planety.
Nový ročník Premier League je tady a o titul si to podle většiny odborníků znovu rozdají jen dva giganti a hegemoni posledních let.
Sledovali jsme utkání 19. kola Premier League mezi West Hamem a Southamptonem.
Na posledních pět minut se v dresu West Hamu sešli na trávníku v Genku při utkání Evropské ligy všichni tři Češi.
West Ham United ve čtvrtém kole FA Cupu vyřadil Doncaster jednoznačným výsledkem 4:0. Většinu zápasu za Hammers odehrál i Tomáš Souček.
West Ham United ve vánočním duelu s Brightonem remizoval 2:2. O druhou branku "kladivářů" se po rohu postaral český středopolař Tomáš Souček.
Fotbalisté Leicesteru nečekaně prohráli s Fulhamem 1:2 a nevyužili šanci bodově se dotáhnout na vedoucí Tottenham a druhý Liverpool.
West Ham uhrál na půdě Manchesteru United remízu 1:1, která mu dává jistotu setrvání v Premier League i v příští sezoně.
Český reprezentační záložník Tomáš Souček si v 31. kole anglické ligy vstřelil vlastní gól.
"Jiné podmínky hostování včetně mechanismu přestupové opce se nemění a zůstávají v původním znění," uvedl tiskový mluvčí Slavie.
Podívejte se na snímky z utkání Premier League, v němž se poprvé oficiálně představil fanouškům West Hamu Tomáš Souček.