V neděli mohou být korunování šampioni obou královských motoristických disciplín, formule 1 i MotoGP.

May 27

Finále Ligy mistrů pod českým dohledem. Fousek bude hlavním delegátem zápasu

"Nesmírně si vážím důvěry, kterou ve mě UEFA a její předseda Aleksander Čeferin vložili," uvedl předseda Fotbalové asociace ČR.

Aug 29

Salač skončil ve Velké ceně Británie čtrnáctý, MotoGP vyhrál suverénně Quartararo

Filip Salač obsadil v motocyklové Velké ceně Británie ve třídě Moto3 čtrnácté místo a bodoval tak i v třetím závodu po změně týmu.

Nov 15

Česká cyklistika má mistra Evropy. Bábek vyhrál na kilometru s pevným startem

Dráhový cyklista Tomáš Bábek se stal v Plovdivu mistrem Evropy v závodě na kilometr s pevným startem.

Sep 19

Česká paráda v Troji. Prskavec a Satková jsou mistry Evropy, Fišerová poletí do Tokia

Kajakář Jiří Prskavec se stal počtvrté mistrem Evropy. V závodě kanoistek skončily Gabriela Satková a Tereza Fišerová na prvních dvou místech.

Aug 9

V Brně duněly motocykly MotoGP, vyhrál senzačně Binder na KTM

Podrobná celodenní on-line reportáž z třetího podniku mistrovství světa silničních motocyklů v Brně.

Nov 2

Kvalifikace v Sepangu českým jezdcům nevyšla, šampion MotoGP Marquez spadl

Karel Abraham bude na roštu kategorie MotoGP v šesté řadě, oba Češi v Moto3 Filip Salač i Jakub Kornfeil stejně jako Abraham v předposlední.

Oct 8

České výhry. Liberec i Hradec udržely v Lize mistrů naději na postup

Oba české týmy, které dnes zasáhly do programu hokejové Ligy mistrů, udržely šanci na postup do play off.