Česko - Izrael 1:0. Češi ubojovali těsnou výhru a dál živí šanci na postup

Sledovali jsme online přenos z utkání Ligy národů mezi Českem a Izraelem.

Feb 1

Češi odehrají všechny tři domácí zápasy Ligy národů v Edenu. Prioritou je ale baráž

Reprezentanti nejprve v červnu přivítají Švýcarsko a Španělsko a v září Portugalsko.

Dec 18

Darida pomohl fotbalistům Herthy asistencí k výhře nad Dortmundem

Borussia z druhého místa ztrácí už devět bodů na vedoucí Bayern Mnichov.

Nov 18

Skvělá tečka za sezonou. Češi porazili Slovensko a míří do elitní Ligy národů

Fotbalová reprezentace v posledním letošním zápase porazila Slovensko 2:0 a díky prohře Skotska v Izraeli vyhrála svoji skupiny Ligy národů.

Nov 18

Česko - Slovensko 2:0. Češi v derby přehráli Slováky a postupují do Ligy A

Sledovali jsme utkání Ligy národů mezi Českem a Slovenskem.

Nov 15

Oct 11

Češi v Lize národů vyhráli v Izraeli. Pomohl kuriózní vlastenec i trefa Vydry

Čeští fotbalisté zvítězili ve třetím utkání skupiny B2 Ligy národů v Izraeli 2:1 a navázali na stejnou výhru ze středeční přípravy na Kypru.

Oct 11

Izrael - Česko 1:2. Čeští fotbalisté i přes peripetie před zápasem dokázali vyhrát

Sledujte online přenos z utkání fotbalové Ligy národů mezi Izraelem a Českem.

May 7

"Nestojí to za to." Proti dohrání italské ligy se postavil i český fotbalista Zmrhal

"Chtějí po nás, abychom se vrátili k tréninku a hned potom na hřiště. To dává v sázku bezpečí všech hráčů," řekl kapitán Brescie Daniele Gastaldello.

Mar 3

Čechy čeká federální souboj v Lize národů i letos. Vyzvou i Skotsko a Izrael

Čechy čeká federální souboj v Lize národů i letos. Čeká je i Skotsko a Izrael

Jun 6

Nizozemci porazili Anglii a jsou ve finále Ligy národů

Fotbalisté Nizozemska ve druhém semifinále Final Four Ligy národů porazili Anglii 3:1 po prodloužení.