Nejlepší lajna v lize, z kanonýra je nabíječ. Třinec nemá slabinu, tvrdí Vůjtek

Ohromná bodová šňůra a průměr bezmála pěti gólů na zápas. Oceláři válcují extraligu se smrtícím prvním útokem, podle Vůjtka nejlepším v soutěži.

Apr 17

Srovnáno. První vítězství ve finále hokejové extraligy mají i Pardubice

Třinečtí Oceláři sice dokázali ve třetí části smazat dvoubrankové manko, nakonec ale padli na ledě soupeře 3:6.

Apr 2

Sparta nepovolila Třinci ani gól a v semifinále extraligy se ujala vedení

Hokejisté pražské Sparty vstoupili do semifinále extraligy domácí výhrou nad mistrovským Třincem 3:0.

Sep 29

Oceláři vyhořeli v repríze finále, extralize nadále vládnou Sparta s Pardubicemi

V repríze posledního finále hokejové extraligy vyhrál Hradec na ledě Třince vysoko 5:0.

Apr 23

Finále nekončí. Třinec nevyužil první mistrovský mečbol, Hradec má premiérovou výhru

O prvním dílčím úspěchu Východočechů rozhodl v čase 60:34 útočník Radovan Pavlík.

Sep 16

Třinec začal obhajobu porážkou s Budějovicemi, na úvod extraligy padla i Sparta

Třinec v prvním kole extraligy podlehl Českým Budějovicím 0:2. Oba góly padly v úvodních 11 minutách, trefili se Hovorka a Hanzl.

Apr 30

Hokejová Sparta mění trenéry. Stříbrný tým extraligy povede Patera s Martincem

Dosavadní trenérské trio Josef Jandač, Miloslav Hořava, Tomáš Hamara v klubu končí.

Apr 28

Třinec vítá zlatý hattrick. Oceláři jsou znovu mistry, Spartu zdolali na jejím ledě

Oceláři navázali na triumfy z let 2019 a 2021. V sezoně 2019/20 se play off nedohrálo kvůli pandemii koronaviru.

Apr 11

Třinec ve finále extraligy vyzve Sparta. Naděje Motoru ukončil jeho odchovanec Horák

Hokejisté Sparty porazili v pátém semifinále play off extraligy České Budějovice 3:2 a postoupili do finále. Zápas rozhodl v 54. minutě Roman Horák.

Apr 18

První finále extraligy ovládl Třinec. Oceláři zničili Liberec šesti góly

Hokejisté Třince porazili v prvním finále play off extraligy Liberec 6:2 a úspěšně vykročili za obhajobou titulu z roku 2019.

Mar 4

Litvínov se rozjel, doma porazil i Třinec. Naopak Oceláři ztratili na vedoucí Spartu

Hokejisté Litvínova porazili v dohrávaném utkání 50. extraligového kola na svém ledě Třinec 3:2 a připsali si popáté za sebou plný bodový zisk.

Dec 31

Favorit Ocelářům nedal šanci. Třinec prohrál ve finále Spenglerova poháru s Kanadou