Ferrari 812 GTS Stallone je klasická šílenost od Mansory. V12 povýšil na 830 koní

AutoRevue.cz

Tvorba známého německého úpravce už vlastně nepřekvapuje. Jeho poslední obětí je otevřené dvanáctiválcové Ferrari.

More from AutoRevue.cz

Mar 24

Double Ferrari! Velkou cenu Austrálie 2024 vyhrál Carlos Sainz, Verstappena zradila brzda

f1sport.auto.cz

Velkou cenu Austrálie 2024 vyhrál Carlos Sainz před Charlesem Leclercem a Landem Norrisem.

Mar 20

Ferrari očekává, že Sainz odjede Velkou cenu Austrálie

Ferrari očekává, že se Carlos Sainz v Melbourne vrátí za volant svého vozu.

Aug 14

Nadšenec si nadělil Ferrari 812 Competizione oslavující 75 let značky a Velkou cenu F1. Je decentní, ale co ten interiér?

Co si připomenout 75letou historii Ferrari pokaždé, když projdete kolem svého vozu? Podobně nejspíš uvažoval i majitel toho kousku, který si nechal sestavit v zakázkovém oddělení. Elegantní návrh ...

Jun 18

Velkou cenu Kanady 2023 vyhrál Verstappen před Alonsem a Hamiltonem

Grand Prix Kanady 2023 vyhrál Max Verstappen, který v počtu vítězství vyrovnal Ayrtona Sennu. Red Bull získal 100. vítězství ve formuli 1.

Mar 23

Hamilton by měl odejít do Ferrari. Formule 1 to potřebuje, myslí si Eddie Jordan

Podle Eddieho Jordana, bývalého majitele týmu F1 a nynějšího experta, by měl Lewis Hamilton přestoupit z Mercedesu do Ferrari.

Jun 12

Velkou cenu Ázerbájdžánu vyhrál Verstappen. Jezdci Ferrari nedokončili

Red Bull získal další double. Výrazně mu k tomu pomohlo Ferrari. Oba jezdci museli odstoupit kvůli technickým problémům.

May 29

F1: Déšť a chaos v boxech. Velkou cenu Monaka vyhrál Pérez

Velkou cenu Monaka, kterou ukončil časový limit 3 hodin, vyhrál Sergio Pérez před Carlosem Sainzem a Maxem Verstappen. Leclerc dojel po startu z pole position na čtvrtém místě.

May 18

Formule 1 nenahradí zrušenou Velkou cenu Ruska žádným závodem

Formule 1 kvůli invazi Ruska na Ukrajinu zrušila závod v Soči a nakonec i zcela Velkou cenu Ruska. Volný slot nebude využit.

Apr 25

Fotogalerie: Velká cena F1 Emilia Romagna 2022

Výběr fotografií z Velké ceny Emilia Romagna 2022 v italské Imole, která přinesla double Red Bullu.

Apr 11

F1: Velké vítězství Ferrari. Nejlepší fotogalerie z VC Austrálie 2022

Výběr fotografií z Velké ceny Austrálie 2022, kterou vyhrál Charles Leclerc před Pérezem a Russellem. Verstappen kvůli technickým problémům závod nedokončil.

Apr 3

V Las Vegas se pojede velká cena už v sobotu. Ve F1 to ale není nic nového

S návratem velké ceny do Las Vegas od příští sezóny se pojí další ojedinělá událost ve světě formule 1. Závod se uskuteční v jiný den než v neděli, v historii F1 to ale není nic nového.

Feb 25

Formule 1 zrušila Velkou cenu Ruska 2022 [aktualizováno]

Velká cena Ruska v Soči se letos nepojede. Formule 1 závod zrušila v reakci na ruskou agresi na Ukrajině.

Jan 9

Domenicaliho zaráží nezájem Německa pořádat velkou cenu F1

Šéf formule 1 Stefano Domenicali říká, že je zaplaven žádostmi o pořádání velkých cen, lituje však toho, že se nikdo neozývá z Německa.

Nov 21

F1: Velkou cenu Kataru 2021 vyhrál Hamilton. Alonso na pódiu

Velkou cenu Kataru 2021 vyhrál Lewis Hamilton, který tak stáhl svou ztrátu na Maxe Verstappena v šampionátu. Druhý dojel Verstappen, třetí Fernando Alonso.

Jun 6

Defekty, sprint na dvě kola, Verstappen i Hamilton bez bodů. Velkou cenu Ázerbájdžánu vyhrál Pérez

Dramatickou Velkou cenu Ázerbájdžánu, která byla přerušena červenou vlajkou, vyhrál Sergio Pérez. Na stupně vítězů se dostali Sebastian Vettel a Pierre Gasly.

Apr 26

Nürburgring je otevřený možnosti pořádat velkou cenu F1 také letos

Zástupci okruhu Nürburgring jsou ochotni diskutovat s vedením formule 1 o možném pořádání velké ceny také v letošním roce, pokud by se uvolnilo možné místo, potvrdil mluvčí okruhu.

Nov 29

Oheň na začátku i na konci. Velkou cenu Bahrajnu vyhrál Hamilton. Grosjean se podruhé narodil

Velkou cenu Bahrajnu 2020 vyhrál Lewis Hamilton před oběma red bully. Romain Grosjean měl děsivou nehodu.