Krejčíková - Šwiateková 0:2. Češka nestačila na polskou hráčku a končí ve druhém kole

Sledovali jsme utkání druhého kola tenisového turnaje žen v Miami mezi Barborou Krejčíkovou a Igou Šwiatekovou z Polska.

Feb 16

Zranění dál drtí české tenistky. V Dubaji nebude startovat Krejčíková ani Muchová

Barbora Krejčíková kvůli zranění zad nebude startovat ani na turnaji v Dubaji, kde loni získala titul.

Nov 24

Siniaková startuje bouři. Po rozchodu s Krejčíkovou bude hrát se světovou jedničkou

Kateřina Siniaková bude po ukončení spolupráce s Barborou Krejčíkovou hrát čtyřhru se Storm Hunterovou. Australská tenistka to řekla webu The Age.

Nov 6

Šwiateková porazila světovou jedničku a je na Turnaji mistryň ve finále

Druhou finalistkou tenisového Turnaje mistryň se stala Iga Šwiateková. Světová dvojka v semifinále porazila 6:3 a 6:2 jedničku Arynu Sabalenkovou.

Feb 25

Famózní Krejčíková. Češka ve finále zdolala světovou jedničku a slaví cenný titul

Češka zvítězila 6:4, 6:2 nad Polkou Igou Šwiatekovou a jako teprve pátá v historii dokázala během jednoho týdne porazit tři nejlepší hráčky rankingu.

Feb 24

Skvělá Krejčíková kanárem smetla světovou trojku. Ve finále vyzve královnu

Tenistka Barbora Krejčíková porazila v semifinále turnaje v Dubaji Američanku Jessicu Pegulaovou 6:1, 5:7, 6:0 a utká se o titul s Igou Šwiatekovou.

Feb 21

Česká tenisová smršť se žene Dubají. Zazářily Plíšková, Kvitová, Krejčíková i Muchová

Z českých hráček neprošly druhým kolem jen Linda Fruhvirtová, jež podlehla Jeleně Ostapenkové, a Marie Bouzková po prohře s Jelenou Rybakinovou.

Jan 24

Krejčíková - Pegulaová 2:1. Češka si zahraje finále, světovou trojku vyřadila kanárem

Sledovali jste on-line reportáž ze semifinále tenisového turnaje v Dubaji mezi Barborou Krejčíkovou a Jessicou Pegulaovou z USA.

Oct 9

Krejčíkovou nezastavila ani světová jednička, z úchvatné ostravské bitvy bere titul

Barbora Krejčíková ve finále turnaje v Ostravě porazila světovou jedničku Igu Šwiatekovou 5:7, 7:6, 6:3.

Oct 9

Krejčíková - Šwiateková 2:1. Fantastická Češka v ostravském finále udolala jedničku

Sledovali jsme on-line přenos z finále turnaje WTA v Ostravě mezi Barborou Krejčíkovou a Igou Šwiatekovou.