Liberec pyká za fauly, neunáší provokace Ocelářů, říká Pletka. Zaráží ho Marcinko

Finále rozhodují přesilovky, Oceláři v nich dali už čtyři góly. Václav Pletka, bývalý útočník Třince i Liberce, se ale diví filmování Tomáše Marcinka.

More from Aktuálně.cz / Sport

Apr 28

Pardubice - Třinec 1:2pp. Oceláři jsou mistři. V druhém prodloužení zaskočili Dynamo

Sledovali jste on-line přenos ze sedmého utkání finále play off hokejové extraligy mezi Dynamem Pardubice a Oceláři Třinec.

Sep 28

Oceláři v repríze finále rozprášili Liberec. Krejčí místo gólů sbíral asistence

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v 9. kole extraligy Litvínov 3:2 po samostatných nájezdech a udrželi se v čele soutěže.

Apr 18

První finále extraligy ovládl Třinec. Oceláři zničili Liberec šesti góly

Hokejisté Třince porazili v prvním finále play off extraligy Liberec 6:2 a úspěšně vykročili za obhajobou titulu z roku 2019.

Jan 14

Češi jsou podruhé v historii ve finále Ligy mistrů. Švédskou hradbu prorazil Hradec

Hokejisté Hradce Králové si jako druhý český tým po Spartě (2016/17) zahrají finále Ligy mistrů. Djurgaarden porazili v odvetě 3:0 a čeká je Frölunda.

Sep 8

Hokejisté Třince v Lize mistrů podruhé vyhráli, Liberec potřetí padl

"Chtěli jsme se vrátit do hry o postup ze skupiny a to se nám i podařilo," uvedl nejproduktivnější hráč Ocelářů Tomáš Marcinko.

Aug 29

Hokejisté Plzně vstoupili do Ligy mistrů skvělou otočkou, Liberec prohrál

Hokejisté Plzně vstoupili vítězně do nového ročníku Ligy mistrů a po zdařilém obratu porazili v utkání skupiny B Hämeenlinnu 5:4 v prodloužení.

Jun 1

Živě: Tottenham - Liverpool 0:2. Klopp se napotřetí dočkal, Reds ovládli Ligu mistrů

Sledujte online přenos z finále Ligy mistrů mezi Tottenhamem a Liverpoolem.

Apr 30

Ajax nakročil výhrou 1:0 na hřišti Tottenhamu do finále Ligy mistrů

Fotbalisté Ajaxu Amsterdam vstoupili vítězně do semifinále Ligy mistrů. Zápas na hřišti Tottenhamu rozhodl gólem už v 15. minutě Donny van de Beek.

Apr 22

Oceláři předvedli parádní obrat. Třinec zdolal Liberec 4:1 a ve finále zase vede