Muchová - Pavljučenkovová 0:2. Češce nevyšly zkrácené hry a po dvou hodinách padla

Čtvrtfinále tenisového turnaje v Madridu mezi Karolínou Muchovou a Anastasijí Pavljučenkovovou jsme sledovali online.

Sep 6

Karolíno, děláš si legraci? Muchová oslnila Ameriku, píše se o české poezii v pohybu

Karolína Muchová září na US Open. Nadšení Američané mluví o "jiné dimenzi tenisu" nebo o "české poezii v pohybu".

Sep 3

Česká jízda v New Yorku pokračuje. Muchová je na US Open už ve čtvrtfinále

Karolína Muchová zvládla třísetovou bitvu s Číňankou Wang Sin-jü na kurtu Louise Armstronga a postoupila do čtvrtfinále US Open.

Aug 11

Černý den českých tenistek v Montrealu. Vypadly Vondroušová, Muchová i Bouzková

Markéta Vondroušová, Karolína Muchová i Marie Bouzková skončily na tenisovém turnaji v Montrealu v osmifinále. Petra Kvitová po dešti zápas nestihla.

Apr 27

Muchová - Beguová 0:2. Špatný den českých tenistek v Madridu podtrhla také Muchová

Sledovali jste on-line přenos z utkání druhého kola tenisového turnaje v Madridu mezi Karolínou Muchovou a Irinou-Camelií Beguovou z Rumunska.

Apr 26

"Lahodná" Muchová ve stylu Federera. Češka se v Madridu musela červenat

Rok 2023 se zatím jeví jako rok návratu Karolíny Muchové do světové tenisové špičky.

Jun 29

Bouzková - Selechmetěvová. Praha uvidí české semifinále, Bouzková nedala Rusce šanci

Sledovali jste on-line přenos z utkání čtvrtfinále ženského tenisového turnaje v Praze mezi Marií Bouzkovou a Ruskou Oksanou Selechmetěvovou.

May 2

Bouzková odvrátila v Madridu čtyři mečboly, ale do čtvrtfinále neprošla

Tenistka Marie Bouzková se na antukovém turnaji v Madridu do čtvrtfinále nedostala.

Apr 28

Plíšková nezvládla českou bitvu, v Madridu podlehla krajance Bouzkové

Karolína Muchová porazila v prvním kole antukového turnaje 1:6, 6:3, 6:4 čínskou soupeřku Čeng Čchin-wen.