Jak dlouho ještě chceš hrát? Djokovič opět neudržel nervy a v Římě seřval rozhodčího

Novak Djokovič sice neohroženě kraluje žebříčku, ale klid na kurtu mu to rozhodně nepřidává. Naposledy dal průchod svým emocím na turnaji v Římě.

Jan 28

Sabalenková ovládla tenisové Australian Open a má první grandslamový titul

Aryna Sabalenková vyhrála tenisové Australian Open. Po obratu ve finále porazila wimbledonskou šampionku Jelenu Rybakinovou 4:6, 6:3 a 6:4.

Sep 12

Alcaraz ve finále US Open přetlačil Ruuda. V 19 letech bude nejmladší jedničkou

Carlos Alcaraz v utkání hvězd nastupující generace zdolal Caspera Ruuda 6:4, 2:6, 7:6, 6:3. Finále US Open trvalo bezmála tři a půl hodiny.

Sep 4

Kvitová končí na US Open ve třetím kole, Djokovič udělal další krok ke Grand Slamu

Řekyně Maria Sakkariová porazila na US Open další českou tenistku. Po Kateřině Siniakové si ve třetím kole poradila i s Petrou Kvitovou.

Jul 12

Překvapení. Jednička Kvitová vypadla na Prague Open v 1. kole, Voudroušová odstoupila

Turnajová jednička Petra Kvitová vypadla na Prague Open v prvním kole. Slovenské tenistce Rebece Šramkové podlehla 6:7, 6:3 a 4:6.

Jun 13

Djokovič velkolepě otočil finále French Open, má devatenáctý grandslamový titul

Srbský tenista už zaostává jen o jeden triumf na turnajích velké čtyřky za Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem.

Nov 21

Světová jednička končí. Djoković podlehl Thiemovi a ve finále Turnaje mistrů nebude

V tříhodinové bitvě srbský tenista odvrátil Dominicu Thiemovi ve druhém setu čtyři mečboly, v tie-breaku rozhodující sady vedl už 4:0. Přesto vypadl.