Mille Miglia 2021, den první: Z Brescie do Viareggio na plný plyn. Do cíle 1100 km

AutoRevue.cz

Podle Enza Ferrariho je Mille Miglia nejkrásnější závod na světě. Už po prvním dni je nám jasné, že to nebyly jen plané patriotické řeči.

More from AutoRevue.cz

Apr 6

Na letošní Mille Miglia míří 50 vzácných veteránů Alfa Romeo. Start je 11. června

Slavný historický závod zveřejnil seznam letošních účastníků. Těšit se můžeme nejen na italské skvosty.

Mar 20

Simone Resta a Enrico Sampo míří z Maranella k Mercedesu

f1sport.auto.cz

Mercedes získal dva inženýry Ferrari. K týmu se připojí v příštím roce.

Dec 15

Chcete jet Mille Miglia v Mercedesu 300 SL? Automobilka vám ho půjčí i s celým týmem, ale stojí to balík!

Kdo by nechtěl zopakovat slavné cesty Stirlinga Mosse nebo Rudolfa Caraccioly? Můžete, ale levné to nebude.

Oct 29

Mercedes se chce podle Wolffa v závodě posunout nahoru

Mohli by jezdci Mercedesu bojovat o pódium? Podle Wolffa je hlavním cílem posunout se vpřed a získat slušné body.

Oct 7

Nechcete jeden z nejkrásnějších závodů Ford na světě? Továrna na Focus je k mání, Fordu krachla jednání s kupcem

Fabrika v Saarlouis má zatím nejasnou budoucnost. Jednání o převzetí jiným výrobcem skončila nezdarem.

Aug 12

Po stopách Stirlinga Mosse: Vzali jsme Mercedes na Mille Miglia a připomněli si asi nejúžasnější rekord motorsportu

Žijeme i proto, abychom vyprávěli příběhy. A tento příběh patří ve světě motorsportu k těm nejlepším. To je bez debat.

Jun 13

Nádherný závod Mille Miglia 2023 začíná! Účast bude rekordní, startovnímu poli dominují italské vozy

Milovníci historických Ferrari, Alf Romeo, Fiatů, Porsche a dalších skvostných závoďáků mají opět svátek. Tradiční závod veteránů nabídne mimořádně atraktivní program.

Nov 19

Wolff by kvalifikaci spláchl do záchodu. Pro závod si ale Mercedes věří

Ferrari a Mercedes bojují o druhé místo v Poháru konstruktérů. Ferrari má náskok 19 bodů a v kvalifikaci obsadilo druhou řadu. Jezdci Mercedesu obsadili třetí řadu.

Jul 22

Mercedes prý ztrácí víc než v posledním závodě

Okruh Paul Ricard podle Lewise Hamiltona Mercedesu sedí méně než Red Bull Ring. Stříbrné šípy by však přesto měly bojovat o pódium.

Jun 27

Russell: Mercedes čelí v každém závodě jiným problémům

George Russell věří, že Silverstone, na kterém se tento víkend pojede Velká cena Velké Británie formule 1, bude jeho mercedesu W13 vyhovovat, varuje však, že mistrovský tým v každém závodě „čelí ...

Aug 21

U Mercedesu očekávají v nadcházejících závodech další dramatické Q3

V dalších podnicích formule 1 v Belgii a Itálii tým Mercedes očekává podobně dramatické závěry třetí části kvalifikace, jako byla naposledy v Maďarsku, kdy se bude jeden tým snažit vyšachovat své ...

Aug 14

Nejkrásnější závod na světě stál opravdu za to! Takhle to na něm letos vypadalo

Letošní závod Mille Miglia se jel netradičně až v červnu. K již tak náročným podmínkám se tak přidalo ještě extrémní horko. I přesto téměř čtyři sta klasických aut bojovalo o první místo.

Jul 11

Nejkrásnější automobilový závod světa zastínila tragédie. Letos jsme byli u toho

Mille Miglia nebyla vždy jen radostnou událostí. Co se stalo a jak závod vypadá dnes? To se dozvíte v dalším díle našeho pořadu Týden na zpátečku.

Jun 20

Mille Miglia 2021, den čtvrtý: Dokonáno! Sláva vítězům, obrovská čest poraženým

Po čtyřech den v podstatě neustále na plný plyn máme hotovo. Atmosféra byla neskutečná.

Jun 19

Mille Miglia 2021, den třetí: Dvanáctiválce na plný plyn a jedna obří párty v Boloni

Ke každodenním scenériím jsme si včera přidali i úchvatnou večerní párty.

Jun 18

Mille Miglia 2021, den druhý: Jde do tuhého! I ti nejlepší odpadají kvůli počasí

Druhá etapa letošní Mille Miglia je za námi. Horko a kopce dávají autům pěkně zabrat.

Jun 17

Aug 4

Moto3: V závodě plném pádů si pro výhru dojel Canet

Brněnský závod nejslabší kubatury byl ve znamení mnoha pádů. Pro výhru si nakonec dojel Aron Canet. Druhé místo obsadil Lorenzo Dalla Porta a na podium vystoupil i Tony Arbolino.

Jun 17

Moto3: Závod plný pádů nakonec vyhrál Bastianini

Závod ovlivnilo několik pádů. Z výhry se nakonec raduje Bastianini. Na podium vystoupili i Bezzecchi a Rodrigo.