Šílenství v ulicích Říma. Tak Italové slavili postup přes belgické ďábly

Podívejte se na videu, jak slavili fanoušci národního týmu Itálie postup svého týmu přes Belgii do semifinále mistrovství Evropy.

More from Aktuálně.cz / Sport

Nov 20

Obhájci titulu Italové a Slovinci postoupili na fotbalové mistrovství Evropy

Závěrečný turnaj v Německu zná 20 z 24 účastníků. Losování skupin se uskuteční 2. prosince.

Jul 12

Basketbalové juniorky porazily i Belgii a jsou ve čtvrtfinále Eura

České basketbalistky do 20 let vyhrály i čtvrtý zápas na mistrovství Evropy v Šoproni a jsou ve čtvrtfinále.

Mar 31

Fotbalisté USA a Mexika si zajistili postup na mistrovství světa v Kataru

Fotbalisté USA a Mexika postoupili na mistrovství světa v Kataru. Šanci na šampionát v posledním kole kvalifikace zóny CONCACAF udržela Kostarika.

Oct 10

Italové berou v Lize národů bronz, v Turíně přetlačili Belgii 2:1

Fotbalisté Itálie porazili v utkání o třetí místo ve Final Four Ligy národů Belgii 2:1.

Jul 11

Anglie - Itálie 1:2. Penaltové prokletí Albionu pokračuje, Italové jsou mistry Evropy

Sledovali jsme finálové utkání fotbalového Eura na stadionu Wembley v Londýně mezi Anglií a Itálií.

Jul 3

Dec 7

Nelehký boj o přímý postup do Kataru. Čeští fotbalisté vyzvou také Belgii a Wales

Čeští fotbaloví reprezentanti se v kvalifikaci o postup na mistrovství světa 2022 v Kataru s Belgií, Walesem, Běloruskem a Estonskem.

Jul 19

Zlomový zápas zvládly. Hermannová s Nausch Slukovou se na mistrovství Evropy probily do čtvrtfinále

Barbora Hermannová s Markétou Nausch Slukovou na ME stále zůstávají ve hře o medaile.

Nov 30

Miliardy se pohrnou. FIFA věří, že neúčast Itálie a USA příjmy z mistrovství světa nepoznamená

S příjmem ve výši necelých šesti miliard dolarů počítá Mezinárodní fotbalová federace FIFA z mistrovství světa, které uspořádá příští rok Rusko.

Nov 23

Curlerky si na mistrovství Evropy zajistily postup na světový šampionát, muži o něj bojují