Anglie - Itálie 1:2. Penaltové prokletí Albionu pokračuje, Italové jsou mistry Evropy

Sledovali jsme finálové utkání fotbalového Eura na stadionu Wembley v Londýně mezi Anglií a Itálií.

More from Aktuálně.cz / Sport

May 24

Chorvatsko - Itálie 1:1. Italové srovnali v osmé minutě nastaveného času

Sledovali jsme on-line utkání základní skupiny fotbalového mistrovství Evropy v Německu mezi Chorvatskem a Itálií.

Nov 20

Obhájci titulu Italové a Slovinci postoupili na fotbalové mistrovství Evropy

Závěrečný turnaj v Německu zná 20 z 24 účastníků. Losování skupin se uskuteční 2. prosince.

Oct 17

Angličané otočili duel s Itálií a už mají jisté Euro

Fotbalisté Anglie počtvrté za sebou postoupili na mistrovství Evropy. Pomohla jim k tomu výhra 3:1 nad Itálií v repríze předloňského finále Eura.

Sep 23

Maďarsko senzačně srazilo Německo a je blízko postupu, Itálie přetlačila Anglii

Fotbalisté Maďarska v pátém kole Ligy národů senzačně zvítězili v Německu 1:0 a před posledním hracím dnem jsou blízko postupu do Final Four.

Jun 11

Anglie v repríze finále Eura hrála 0:0 s Itálií a v Lize národů dál čeká na vítězství

Albion ve skupině A3 zůstává bez výhry poslední se dvěma body.

Jun 7

Německo remizovalo v Lize národů s Anglií, Itálie zdolala Maďarsko

V duelu tradičních rivalů otevřel skóre v 50. minutě Jonas Hofmann, v 88. minutě srovnal z pokutového kopu Harry Kane.

Nov 12

Kane ožil, hattrickem zařídil výhru Anglie. Italové jen remizovali se Švýcarskem