Sparta - Rapid 2:0. Letenští zvládli odvetu a v 3. předkole se mohou těšit na Monako

Sledovali jsme on-line přenos z odvetného utkání 2. předkola fotbalové Ligy mistrů mezi Spartou Praha a Rapidem Vídeň.

Dec 20

Sparta - Kodaň 2:0. Pražané v přípravě zdolali úspěšného účastníka Ligy mistrů

Sledovali jste on-line přenos z přípravného fotbalového utkání mezi Spartou Praha a Kodaní.

Jul 28

Skvělá zpráva pro Plzeň. Při losu závěrečného předkola Ligy mistrů bude nasazená

Šance plzeňských fotbalistů na postup do skupiny Ligy mistrů vzrostly.

Jul 20

HJK - Plzeň 1:2. Český mistr vstoupil do předkola Ligy mistrů vítězně. Rozhodl Kopic

Sledujte on-line přenos z utkání 2. předkola Ligy mistrů mezi HJK Helsinky a Viktorií Plzeň.

Jul 18

Los předkola Ligy mistrů: Plzni hrozí Šeriff Tiraspol, který loni šokoval Real Madrid

Fotbalisté Plzně v případě postupu přes Helsinky narazí ve 3. předkole Ligy mistrů na Maribor, nebo Šeriff Tiraspol.

Jul 13

Slovan díky Weissovu gólu přímo z rohu postoupil do druhého předkola Ligy mistrů

Rozhodující branku vstřelil Vladimír Weiss mladší přímo z rohu v závěru prodloužení.

Jul 28

Sparta odvetu s Rapidem zvládla. Má jistý šlágr s Monakem a minimálně Evropskou ligu

Fotbalová Sparta si zahraje třetí předkolo Ligy mistrů. V domácí odvetě porazila Rapid Vídeň 2:0 a celkově 3:2. Jejím dalším soupeřem bude Monako.

Jun 16

Vrbu potěšilo, že Sparta pojede jen za kopec. Cestu do Ligy mistrů začne s Rapidem

Plzeň se ve 2. předkole Evropské konferenční ligy utká s běloruským Brestem, Slovácko narazí ve stejné fázi soutěže na Lokomotiv Plovdiv.