Krejčíková je tyran, Plíškovou čeká noční můra. Kdo zastaví Češky, ptá se svět

Čtyři Češky mezi šestnátkou vyvolených. Takové je rozložení osmifinále na prestižním turnaji v americkém Cincinnati.

Jun 23

Krejčíková dominovala v českém čtvrtfinále, Kvitová s Vondroušovou hrát nemohly

Tenistka Barbora Krejčíková zvítězila v Birminghamu nad krajankou Lindou Fruhvirtovou 6:3, 6:2 a postoupila do semifinále.

Feb 21

Česká tenisová smršť se žene Dubají. Zazářily Plíšková, Kvitová, Krejčíková i Muchová

Z českých hráček neprošly druhým kolem jen Linda Fruhvirtová, jež podlehla Jeleně Ostapenkové, a Marie Bouzková po prohře s Jelenou Rybakinovou.

Aug 30

Do Ostravy mají přijet Karolína Plíšková, Kvitová, Krejčíková i Muchová

Do Ostravy by měly přijet grandslamové šampionky Petra Kvitová a Barbora Krejčíková, světová čtyřka Karolína Plíšková i Karolína Muchová.

Aug 21

Karolína Plíšková nestačila na Teichmannovou a o titul v Cincinnati si nezahraje

První finalistkou turnaje v Cincinnati se stala světová jednička Ashleigh Bartyová. V semifinále porazila 6:2, 7:5 Angelique Kerberovou.

Aug 20

Impozantní Češky. Ve čtvrtfinále jsou Kvitová, Krejčíková a po obratech i Plíšková

Z českých tenistek neprošla z osmifinále jen Karolína Muchová, jež musela vzdát olympijské vítězce Belindě Bencicové.

Aug 19

Nezaváhaly ani Plíšková s Krejčíkovou, osmifinále si v Cincinnati zahrají čtyři Češky

Českým tenistkám se na turnaji v Cincinnati zatím daří. Potvrdily to i Barbora Krejčíková a Karolína Plíšková, které postoupily do třetího kola.

Jul 5

Karolína Plíšková a Muchová jsou ve čtvrtfinále Wimbledonu, Krejčíková končí

Karolína Plíšková i Karolína Muchová postoupily do čtvrtfinále Wimbledonu, Barbora Krejčíková ve čtvrtém kole skončila.

May 10

Turnaj plný českých hvězd. Ve Stromovce bude hrát i Karolína Plíšková

Tenisový turnaj O pohár prezidenta ČTS dostává hvězdné obsazení. Na pražské Spartě přislíbily účast i světová trojka Karolína Plíšková a její sestra K