Verstappen splnil úkol, suverénně vyhrál domácí Grand Prix

Max Verstappen v Red Bullu suverénně ovládl domácí Velkou cenu Nizozemska formule 1 a vrátil se do čela seriálu.

More from Aktuálně.cz

May 4

Verstappen vyhrál druhý letošní sprint. V Miami ovládl i kvalifikaci na Velkou cenu

Max Verstappen v Red Bullu vyhrál dnešní sprint v rámci Velké ceny Miami formule 1 a poté i kvalifikaci na nedělní Grand Prix.

Oct 10

Komentář: Show ano, ale ne za každou cenu. Jezdci formule 1 prošli katarským peklem

Nedělní Grand Prix v katarském Losailu se pro jezdce formule 1 změnila v boj o přežití.

Jul 23

Hamilton promarnil šanci ukončit panování Red Bullu, i v Maďarsku vládl Verstappen

Po startu z druhého místa ovládl Max Verstappen Velkou cenu Maďarska formule 1 a týmu Red Bull tak přivezl rekordní dvanáctou výhru po sobě.

Dec 5

První Velkou cenu Saúdské Arábie formule 1 ovládl Hamilton

Podrobná on-line reportáž z 21. závodu mistrovství světa formule 1 v Džiddě .

Sep 8

Albon se po roce vrátí do formule 1, chráněnce Red Bullu získal Williams

Alexander Albon se v nové sezoně vrátí do formule 1 ve stáji Williams. Thajský jezdec v týmu nahradí George Russella, který přestoupí do Mercedesu.

Sep 4

Dvakrát přerušenou kvalifikaci v Zandvoortu ovládl domácí Verstappen v Red Bullu

Max Verstappen v Red Bullu ovládl sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Nizozemska formule 1 a na domácím okruhu v Zandvoortu odstartuje z pole position.

Jul 19

Verstappena náraz málem rozmáčkl. Hamilton by si zasloužil vyloučit, zní z Red Bullu

Kolize v prvním kole Velké ceny Británie formule 1, při níž Lewis Hamilton poslal Maxe Verstappena mimo trať, vyvolal v týmu Red Bull vlnu emocí.