NHL ve stopách extraligy. Arizona chystá přesun do malé haly, hvězda se jí vysmála

Hokejisté Arizony by v příštích několika letech mohli hrát věhlasnou NHL v relativně skromné univerzitní hale pro pět tisíc diváků.

Mar 28

Rousek vtrhl do NHL bez ostychu, v dresu Buffala si připsal gól a asistenci

Útočník Lukáš Rousek při své premiéře v NHL zaznamenal dva body za gól a asistenci.

Mar 12

Pastrňák zapsal gól a asistenci, bodoval i Zacha. Boston ale padl v Detroitu

Hokejisté Bostonu den po domácím vítězství v NHL nad Detroitem prohráli na ledě Red Wings 3:5.

Apr 14

Voráček přihrál v NHL na dva góly, asistenci si připsal i Chytil

Hokejový útočník Jakub Voráček se podílel v NHL dvěma asistencemi na výhře Columbusu 5:1 nad Montrealem.

Mar 28

Krutý debakl. Vrána dal gól a měl asistenci, ale jeho Detroit inkasoval jedenáctkrát

Na vítězství Pittsburghu 11:2 se dvěma přihrávkami podílel Radim Zohorna. Víc než 10 branek vstřelil v NHL jeden tým poprvé od roku 2003.

Mar 27

Česká noc v NHL. Pastrňák a Nečas dali po gólu a asistenci, skórovali i další Češi

Tomáš Hertl dvěma asistencemi pomohl San Jose k výhře 4:1 nad Anaheimem. Devátou prohru Ducks v řadě neodvrátil ani brankář Lukáš Dostál.

Feb 12

Vejmelka nezabránil v NHL porážce Arizony, Rutta asistoval u vítězného gólu

Český gólman, který se stal minule první hvězdou zápasu, inkasoval dvakrát už v úvodní třetině.

Feb 10

Vejmelka byl v NHL hlavním strůjcem výhry Arizony, Hronek si připsal asistenci

Hokejový brankář Karel Vejmelka kryl v NHL na ledě Seattlu 34 střel, dovedl Arizonu k vítězství 5:2 a byl vyhlášen největší hvězdou zápasu.

Oct 24

Pastrňák gólem a asistencí pomohl Bostonu k výhře. Trefil se i poražený Hertl

Dominik Kubalík skóroval za Chicago při prohře 3:6 s Detroitem, za který jednou asistoval Filip Zadina.

Mar 13

Hertl se po koronaviru vrátil gólem a asistencí. Nosek přispěl k výhře Vegas

Útočník Tomáš Hertl ve svém prvním startu od vyléčení koronaviru pomohl San Jose gólem a přihrávkou k vítězství 6:0 v Anaheimu.

Jul 30

Kubalík má před restartem NHL formu. K výhře Chicaga pomohl dvěma góly a asistencí