Tři červené, dvě remízy a výhra Pardubic. Nadstavba začala

Pardubice vyhrály proti oslabenému Jablonci 1:0, Karviná remizovala se Zlínem i přes dvě červené karty 1:1 a Teplice hrály s Bohemians 2:2.

Oct 22

Baník vydřel body proti oslabeným Teplicím, Bohemians vezou triumf z Jablonce

Ostrava už sedm kol po sobě ve Fortuna:Lize bodovala, Tepličtí hráli celý druhý poločas bez vyloučeného Mičeviče.

May 21

Zlínu pomohl Nitův zkrat. Baník, Teplice i Jablonec se definitivně zachránily

Zlín ztrácí na barážové příčky už jen bod. Hráči Baníku Ostrava a Jablonce si dnešními výhrami definitivně zajistili udržení ve Fortuna:Lize.

Oct 2

Jablonec si poradil se Zbrojovkou, Teplice deklasovaly Pardubice a vyhrálo i Slovácko

Jablonec v neděli porazil Zbrojovku Brno 3:1, Teplice smetly Pardubice 5:1 a Slovácko vyhrálo ve Zlíně 2:0.

Sep 18

Překvapení na Slovácku, Jablonec udeřil v závěru. Bohemians porazili Pardubice

Fotbalisté Slovácka nestačili v utkání 9. kola Fortuna:Ligy doma na Jablonec a Severočechům podlehli 0:2.

May 1

Jablonec se přiblížil záchraně. Karviná sestupuje, Bohemians už jsou předposlední

Potvrzeno. Karviná sestupuje z Fortuna:Ligy, v Jablonci prohrála 0:2. Na předposlední místo klesli Bohemians.

Apr 3

Z Jablonce je remízový král, body si rozdělili i Bohemians s Karvinou

Fotbalisté Pardubic remizovali v 27. kole první ligy s Jabloncem ve svém domácím azylu v pražském Ďolíčku 1:1.

Dec 5

Jablonec v devíti uhájil výhru nad Bohemians, Baník zničil Jihočechy bleskovým úvodem

Pardubice daly v Mladé Boleslavi tři góly během prvních osmnácti minut, nakonec braly těsné vítězství.

Oct 16

Ostravský Baník doma podlehl Slovácku, Boleslav kanonádou otočila duel s Bohemians

"Klokani" vedli, tým trenéra Karla Jarolíma jim pak ale nasázel za půl hodiny čtyři góly. Jablonec doma remizoval 2:2 s Českými Budějovicemi.

Nov 21

Mladá Boleslav porazila Pardubice, Bohemians zvítězili nad Teplicemi

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v 8. kole první ligy nováčka z Pardubic 4:1 a v nejvyšší soutěži zvítězili po třech zápasech.