Bronzu s nároďákem si strašně vážím, radoval se Pastrňák. Děkoval i tancující mamince

David Pastrňák přiletěl na MS po ostudné porážce s Rakušany a náladu v šatně otočil o 180 stupňů. Nejlepší kousek si však schoval do zápasu o bronz.

More from Aktuálně.cz / Sport

TODAY

Další hvězdné posily pro MS? Pastrňák a Zacha vypadli s Bostonem z play off NHL

Hokejisté Floridy zvítězili v Bostonu 2:1, sérii ovládli 4:2 a postoupili do semifinále NHL.

Feb 15

Další česká show Bostonu. Krejčí nahrával, Zacha vyrovnal a Pastrňák spustil lavinu

V duel lídrů obou konferencí zvítězili Bruins na ledě Dallasu 3:2 v prodloužení.

Dec 31

Zacha, Krejčí, Pastrňák. Česká souhra znovu nadchla Boston, ten ale bral jen bod

David Pastrňák vstřelil už 25. gól v sezoně, Bruins však podlehli Buffalu 3:4 v prodloužení.

Dec 20

Česká pohádka v Bostonu pokračuje. Pastrňák dal vítězný gól, Krejčí na něj navázal

Bruins porazili Floridu 7:3 a bodovali i v 19. domácím zápase v sezoně.

Nov 25

Opět česká jízda v Bostonu. Dvakrát se trefil Krejčí, rekordní výhru zařídil Pastrňák

Obrat nastartoval dvěma góly David Krejčí, vítěznou branku dal David Pastrňák. Bodoval i Zacha.

Nov 18

Česká paráda v Bostonu. Krejčí s krajany režíroval výhru nad Philadelphií

V utkání Carolina - Colorado (2:3 v prodloužení) si Martin Nečas připsal gól a nahrávku, zastínil ho však skvělý Pavel Francouz v brance hostů.

Oct 13

Teď to tady vedeme my, smál se Pastrňák. Boston předvedl nevídanou českou show

Za Boston při startu základní části na ledě Washingtonu nastoupilo hned šest českých hokejistů.

May 18

Další posila z NHL. K českým hokejistům se na MS připojí útočník Kämpf

Z dějiště šampionátu odcestují útočníci Petr Holík a Petr Kodýtek, kteří s týmem trénovali, ale nebyli zapsaní na zápasové soupisce.