Nikdo neví, jak na tom je. Návrat Sereny budí vášně, zarazit ji může Bouzková

Je to velké téma. Na ženském okruhu asi to největší. Američanka Serena Williamsová se tento týden v Eastbourne vrací do hry po téměř roční pauze.

Jun 14

Velký návrat. Serena Williamsová bude po roce hrát, míří na Wimbledon

Vítězka 23 grandslamů Američanka Serena Williamsová bude díky divoké kartě hrát Wimbledon. Čtyřicetiletá tenistka se vrátí k turnajům po roce.

Jun 27

Olympijský tenisový turnaj v Tokiu vynechá také Serena Williamsová

Americká tenistka Serena Williamsová vynechá olympijské hry v Tokiu. Vítězka 23 grandslamů nebude usilovat o páté zlato pod pěti kruhy.

Aug 11

Snovou cestu Bouzkové v Torontě zastavila Serena Williamsová

Česká tenistka Marie Bouzková prohrála v semifinále tenisového turnaje v Torontu s Američankou Serenou Williamsovou 6:1, 3:6 a 3:6.

Jun 27

Kvitová nechce riskovat. Česká tenistka kvůli stehennímu svalu odstoupila z turnaje v Eastbourne

Tenistka Petra Kvitová odstoupila kvůli potížím se stehenním svalem z turnaje na trávě v Eastbourne.

Sep 13

Serena Williamsová se konečně pochlubila jménem i fotkou své dcery

Po dvou týdnech zveřejnila tenistka Serena Williamsová jméno své dcery. Jmenuje se Alexis Olympia Ohanianová Jr.

Sep 2

Serena Williamsová se stala matkou. Ke gratulantům se připojil i Nadal

Tenistce Sereně Williamsové se narodila holčička. Zpráva sice zatím nebyla oficiálně potvrzena, kromě trenéra však již Sereně gratuloval také Nadal.

Dec 29

Serena Williamsová se bude vdávat, vezme si hvězdu z internetu

Nejlepší tenistka posledních let Američanka Serena Williamsová se bude vdávat.

Sep 2

Serena Williamsová vyrovnala na US Open rekord Navrátilové

Serena Williamsová v noci na pátek zaznamenala už 306. výhru na grandslamu, čímž vyrovnala dosavadní rekord Martiny Navrátilové.

Jun 3

O titul na French Open si to rozdají Muguruzaová a Serena Williamsová

Paříž - O titul na French Open si zahrají španělská tenistka Garbiňe Muguruzaová a americká obhájkyně Serena Williamsová. Světová jednička Williamsová porazila v semifinále Kiki Bertensovou z Nizozemska 7:6, 6:4, Muguruzaová zdolala…

Apr 29

Serena vynechá turnaj v Madridu, Češky i tak mají těžký los

Světová jednička kvůli nemoci nebude hrát na masters v Madridu. Williamsová letos hrála zatím jen na třech turnajích a i když se dvakrát dostala do finále, na první titul v sezoně stále čeká.