Řvali její jméno. Nic mi neříkejte, prosí Krejčíková. Češka už zase ví, co má dělat

Barbora Krejčíková se po zdravotních problémech vrací do formy. Na Wimbledonu je ve třetím kole.

More from Aktuálně.cz / Sport

Jul 14

Letím na finále Wimbledonu, trenére. Dostál popsal, jak prchnul za Krejčíkovou

Za velký zážitek označil hokejový brankář Lukáš Dostál sobotní triumf tenistky Barbory Krejčíkové ve finále Wimbledonu.

Jul 8

Krejčíková je ve čtvrtfinále Wimbledonu, Svitolinová se na kurtu rozplakala

Barbora Krejčíková porazila v osmifinále Wimbledonu Američanku Danielle Collinsovo 7:5 , 6:3. V dalším kole ji čeká Lotyška Jelena Ostapenková.

Jul 7

Krejčíková na Wimbledonu zachránila čmeláka. Roli české spasitelky nevnímá

Tenistka Barbora Krejčíková cítí, že se ve Wimbledonu s každým zápasem zlepšuje.

Jun 11

Krejčíková - Rybakinová 2:1. Česká tenistka otočila zápas a je ve finále Wimbledonu

Sledovali jste on-line přenos ze semifinále tenisového Wimbledonu mezi Barborou Krejčíkovou a Jelenou Rybakinovou z Kazachstánu.

Jun 8

Krejčíková - Collinsová 2:0. Česká tenistka postoupila do čtvrtfinále

Sledovali jste on-line přenos z osmifinále tenisového Wimbledonu mezi Barborou Krejčíkovou a Danielle Collinsovou z USA.

Jun 2

Vondroušová prošla do čtvrtfinále French Open, české deblové derby ovládla Krejčíková

Tenistka Markéta Vondroušová porazila na Roland Garros Srbku Olgu Danilovičovou 6:4, 6:2 a je ve čtvrtfinále.

Sep 16

Parádní obrat Krejčíkové. Česká tenistka prošla do třetího letošního finále

Barbora Krejčíková porazila na turnaji v San Diegu domácí Američanku Danielle Collinsovou 3:6, 7:5 a 6:2 a postoupila do finále.

Jul 10

Tak vypadá česká radost. Skvělé Krejčíková a Siniaková vyhrály čtyřhru ve Wimbledonu