Krejčíková - Tomljanovicová 1:2. Krejčíková končí ve 3. kole, dál jde Tomljanovicová

Sledovali jste on-line přenos z utkání třetího kola tenisového Wimbledonu mezi Barborou Krejčíkovou a Ajlou Tomljanovicovou z Austrálie.

Jun 2

Vondroušová prošla do čtvrtfinále French Open, české deblové derby ovládla Krejčíková

Tenistka Markéta Vondroušová porazila na Roland Garros Srbku Olgu Danilovičovou 6:4, 6:2 a je ve čtvrtfinále.

Jan 19

Krejčíková - Hunterová 2:1. Češka po obratu vítězí a postupuje do osmifinále

Sledovali jste on-line utkání 3. kola tenisového Australian Open mezi Barborou Krejčíkovou a domácí Storm Hunterovou.

Jul 8

Kvitová - Stevanovičová 2:0. Česká tenistka je v osmifinále Wimbledonu

Sledovali jste on-line přenos z utkání třetího kola ženského tenisového Wimbledonu mezi Petrou Kvitovou a Natalijí Stevanovičovou ze Srbska.

Apr 30

Krejčíková - Wang 2:0. Češka si poprvé v kariéře zahraje v Madridu osmifinále

Sledovali jste on-line přenos z utkání třetího kola tenisového turnaje v Madridu mezi Barborou Krejčíkovou a Si-jü Wang z Číny.

Jul 10

Tak vypadá česká radost. Skvělé Krejčíková a Siniaková vyhrály čtyřhru ve Wimbledonu

Podívejte se na snímky z finále ženské čtyřhry Wimbledonu, kterou podruhé v kariéře vyhrála česká dvojice Krejčíková - Siniaková.

Jul 4

Dvě Češky postoupily do osmifinále juniorky Wimbledonu, uspěli i Nadal a Kyrgios

Linda Klimovičová a Nikola Bartůňková postoupily v juniorce tenisového Wimbledonu do osmifinále.

Jul 2

Krejčíková i Kvitová na Wimbledonu končí před osmifinále

Barbora Krejčíková uhrála proti Alje Tomljanovicové set, Kvitová prohrála s Badosaovou po dramatickém průběhu 5:7, 6:7.