Cítil se osamělý, nenáviděný. Djokoviče pohromy nezlomily, očkování už si nerozmyslí

Za více emocionální než kdy předtím označil tenista Novak Djokovič svůj sedmý wimbledonský a celkově 21. grandslamový titul.

More from Aktuálně.cz / Sport

Jan 27

Kumstát po boji prohrál finále juniorky na Australian Open

Sedmnáctiletý tenista Jan Kumstát juniorský titul na Australian Open nezískal. Ve finále prohrál s Japoncem Reiem Sakamotem 6:3, 6:7, 5:7.

Jan 28

Sabalenková ovládla tenisové Australian Open a má první grandslamový titul

Aryna Sabalenková vyhrála tenisové Australian Open. Po obratu ve finále porazila wimbledonskou šampionku Jelenu Rybakinovou 4:6, 6:3 a 6:4.

Jan 29

Bartyová na Australian Open vyhrála dvouhru, debl patřil také Australanům

Ashleigh Bartyová je první domácí vítězkou tenisového Australian Open po 44 letech. Danielle Collinsovou zdolala 6:3, 7:6 a vyhrála třetí grandslam.

Jan 9

Djokoviče čeká v pondělí soud. Ještě je šance, že bude startovat na Australian Open

Pondělní soud rozhodne o tom, zda první tenista světa Novak Djokovič dostane možnost obhajovat titul na grandslamovém Australian Open.

Jan 4

Djokovič bude startovat na Australian Open, dostal výjimku z očkování

Světová jednička Novak Djokovič dostal výjimku z očkování proti koronaviru a bude obhajovat titul na Australian Open.

Jun 13

Djokovič velkolepě otočil finále French Open, má devatenáctý grandslamový titul

Srbský tenista už zaostává jen o jeden triumf na turnajích velké čtyřky za Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem.

Oct 11

Nadal v klukovské euforii a nechápající Djokovič. To bylo finále Roland Garros

Rafael Nadal získal třináctý titul z French Open. Podívejte se, jak v pařížském finále rozebral Novaka Djokoviče.

Oct 7

Djokovič a Tsitsipas si zahrají o finále Roland Garros

Řecký tenista Stefanos Tsitsipas je po vítězství 7:5, 6:2, 6:3 nad Rusem Andrejem Rubljovem poprvé v semifinále Roland Garros.

Jan 31

Djokoviče ve finále Australian Open vyzve Dominic Thiem

Rakušan Dominic Thiem v semifinále tenisového Australian Open porazil 3:6, 6:4, 7:6 a 7:6 Němce Alexandera Zvereva a je potřetí ve finále grandslamu.

Jan 25

Bitva gigantů. Djokovič smetl Pouilleho a ve finále Australian Open vyzve Nadala