Krejčíková - Plíšková 0:2. České derby plné nevynucených chyb ovládla Plíšková

Sledovali jste online přenos z utkání prvního kola ženského tenisového turnaje v Torontu mezi Barborou Krejčíkovou a Karolínou Plíškovou.

Feb 21

Česká tenisová smršť se žene Dubají. Zazářily Plíšková, Kvitová, Krejčíková i Muchová

Z českých hráček neprošly druhým kolem jen Linda Fruhvirtová, jež podlehla Jeleně Ostapenkové, a Marie Bouzková po prohře s Jelenou Rybakinovou.

Aug 8

Nov 9

Bude extra tlak, tuší Plíšková. Na Turnaji mistryň ji čeká česká bitva s Krejčíkovou

O dvě postupová místa do semifinále budou s Češkami bojovat na Turnaji mistryň v Mexiku Španělka Garbiñe Muguruzaová a Estonka Anett Kontaveitová.

Oct 4

"Těším se na zážitky z Mexika." Plíšková je druhou Českou na Turnaji mistryň

Na akci pro nejlepších osm hráček roku se už dříve kvalifikovala Barbora Krejčíková, která si v Guadalajaře zahraje i čtyřhru s Kateřinou Siniakovou.

Sep 18

Turnaj v Ostravě ztratil další českou hvězdu. Po Plíškové se odhlásila i Krejčíková

Vítězka Roland Garros Barbora Krejčíková se odhlásila z ostravského halového turnaje WTA.

Aug 20

Impozantní Češky. Ve čtvrtfinále jsou Kvitová, Krejčíková a po obratech i Plíšková

Z českých tenistek neprošla z osmifinále jen Karolína Muchová, jež musela vzdát olympijské vítězce Belindě Bencicové.

Jul 5

Karolína Plíšková a Muchová jsou ve čtvrtfinále Wimbledonu, Krejčíková končí

Karolína Plíšková i Karolína Muchová postoupily do čtvrtfinále Wimbledonu, Barbora Krejčíková ve čtvrtém kole skončila.

May 10

Turnaj plný českých hvězd. Ve Stromovce bude hrát i Karolína Plíšková

Tenisový turnaj O pohár prezidenta ČTS dostává hvězdné obsazení. Na pražské Spartě přislíbily účast i světová trojka Karolína Plíšková a její sestra K

Feb 19

Plíšková - Mladenovicová 2:0. Česká jednička sfoukla soupeřku a je ve čtvrtfinále