Jablonec - Slavia 2:3. Sešívaní hrající v přesile uhájili vedení a odváží si výhru

Sledovali jsme on-line přenos z utkání třetího kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Jabloncem a Slavií Praha.

Sep 21

Suverénní vstup do skupiny Evropské ligy. Slavia vyhrála v Ženevě 2:0

Fotbalisté Slavie v úvodním utkání skupiny Evropské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Servette Ženeva. Skórovali Lukáš Masopust a ve druhé půli Igoh Ogbu.

Jan 29

Odpor Jablonce zlomil opomíjený Van Buren. Slavia vyhrála 5:1 a vlétla do čela ligy

Fotbalisté Slavie v 17. kole Fortuna:Ligy porazili Jablonec 5:1. O třech bodech, které je posunuly do čela tabulky, rozhodli ve 2. poločase.

Jan 29

Slavia - Jablonec 5:1. Sešívaní se v druhé půli rozstříleli a jdou na první místo

Sledovali jste on-line přenos z utkání 17. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Jabloncem.

Jul 25

Zlín - Slavia 0:1. Sešívaní zvládli start ligy a berou hubenou výhru díky gólu Kuchty

Sledovali jsme utkání 1. kola Fortuna:Ligy mezi Zlínem a Slavií.

Jan 31

Slavia - Jablonec 3:0. Pražané opanovali šlágr kola, náskok v čele narostl na 12 bodů

Sledovali jsme online přenos z utkání 17. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií a Jabloncem.

Sep 26

Slavia - Slovácko 3:0. Sešívaní objevili nečekaného střelce a jsou zpět na čele ligy

Sledujeme online přenos utkání 5. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií a Slováckem.

Jun 28

Slavia - Jablonec 4:0. Žádná mistrovská kocovina, sešívaní znovu rozstříleli Jablonec

Sledovali jsme online přenos z utkání třetího kola nadstavbové části o titul ve fotbalové lize mezi Slavií Praha a Jabloncem.