Zraněný Kliment přijde o Nou Camp. Sval ho vyřadí na čtyři až šest týdnů

Fotbalisté Plzně se budou muset v nejbližších zápasech obejít bez jedné z letních posil útočníka Jana Klimenta.

More from Aktuálně.cz

Jan 21

Lingr hrdinou Feyenoordu. Český fotbalista rozhodl gólem o výhře nad Arnhemem

Lingr nastoupil na hřiště čtyři minuty po domácím vyrovnávacím gólu. A už za další tři minuty český reprezentant rozhodl díky důrazu v malém vápně, kde si našel propadlý Stengsův centr.

Sep 7

Lewandowski versus Plzeň 3:1. Viktorii senzace na Camp Nou nevyšla

Prohlédněte si fotografie z prvního zápasu Plzeň ve skupině Ligy mistrů, v němž Západočeši podlehli domácí Barceloně 1:5.

Sep 7

Plzeň na Camp Nou bojovala a dokonce dala gól. Jenže Barcelona jich nasázela pět

Viktoria Plzeň ve svém úvodním utkání v základní skupině letošní Ligy mistrů podlehla na Camp Nou Barceloně 1:5.

Sep 7

Lewandowski si proti Plzni vystřílel rekord. A Camp Nou nebyla Karviná

Utkání Plzně proti Barceloně rezonovalo i na sociálních sítích. Ty si všímaly především rekordu Roberta Lewandowského.

Aug 27

Aug 25

Haalanda na Camp Nou vítal potlesk, pak v benefičním zápase nasimuloval penaltu

Barcelona v přípravném zápase remizovala s Manchesterem City 3:3. Konečnou podobu výsledku dala penalta po patrně přifilmovaném pádu Haalanda.

Apr 15

Hanba, tohle se nemůže stávat, kaje se Barcelona. Fanoušci hostů "obsadili" Camp Nou