Překvapení na Slovácku, Jablonec udeřil v závěru. Bohemians porazili Pardubice

Fotbalisté Slovácka nestačili v utkání 9. kola Fortuna:Ligy doma na Jablonec a Severočechům podlehli 0:2.

Oct 22

Baník vydřel body proti oslabeným Teplicím, Bohemians vezou triumf z Jablonce

Ostrava už sedm kol po sobě ve Fortuna:Lize bodovala, Tepličtí hráli celý druhý poločas bez vyloučeného Mičeviče.

Sep 21

Suverénní vstup do skupiny Evropské ligy. Slavia vyhrála v Ženevě 2:0

Fotbalisté Slavie v úvodním utkání skupiny Evropské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Servette Ženeva. Skórovali Lukáš Masopust a ve druhé půli Igoh Ogbu.

Feb 12

Fotbalisté Neapole zvítězili nad Cremonou 3:0 a vedou ligu už o 16 bodů

Vedoucí Neapol v italské fotbalové lize porazila 3:0 poslední Cremonu a po šesté výhře za sebou má na druhý Inter Milán náskok 16 bodů.

Jan 28

Fotbalisté Barcelony zvítězili v Gironě 1:0, tabulku vedou o šest bodů

Fotbalisté Barcelony v 19. kole španělské ligy zvítězili na hřišti Girony 1:0 a na prvním místě mají náskok šesti bodů před druhým Realem.

Apr 3

Z Jablonce je remízový král, body si rozdělili i Bohemians s Karvinou

Fotbalisté Pardubic remizovali v 27. kole první ligy s Jabloncem ve svém domácím azylu v pražském Ďolíčku 1:1.

Sep 19

Sparta ve šlágru kola jen remizovala s Jabloncem a na Plzeň ztrácí čtyři body

Fotbalisté Sparty remizovali v 8. kole první ligy doma s Jabloncem 1:1.

Aug 15

Fotbalisté Lipska vstoupili do německé ligy překvapivou prohrou 0:1 v Mohuči

Fotbalisté vicemistrovského Lipska v úvodním kole německé ligy překvapivě prohráli 0:1 v Mohuči.

Jul 28

Jablonec vyzve ve třetím předkole Evropské ligy Celtic Glasgow

Fotbalisté Jablonce se ve 3. předkole Evropské ligy střetnou s Celticem Glasgow.

Jul 24

Jablonec srazil Ostravu až v závěru, Hradec se vrátil do ligy remízou s Bohemians

Fotbalisté Jablonce vstoupili do nového ročníku Fortuna:Ligy vítězstvím nad Ostravou 1:0, když v 88. minutě rozhodl Václav Pilař.

Jan 31

Slavia - Jablonec 3:0. Pražané opanovali šlágr kola, náskok v čele narostl na 12 bodů