Slavia - Liberec 3:0. Sešívaní překvapení nedopustili, o výhře rozhodli v první půli

Sledovali jste on-line přenos z utkání 10. kola Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Slovanem Liberec.

More from Aktuálně.cz / Sport

Feb 17

Slavia - Liberec 3:0. Sešívaní s přehledem vítězí, dvakrát skóroval Jurečka

Sledovali jste on-line přenos z utkání 25. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Slovanem Liberec.

Sep 21

Suverénní vstup do skupiny Evropské ligy. Slavia vyhrála v Ženevě 2:0

Fotbalisté Slavie v úvodním utkání skupiny Evropské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Servette Ženeva. Skórovali Lukáš Masopust a ve druhé půli Igoh Ogbu.

Oct 2

May 23

Příbram je posledním sestupujícím z ligy, Slavia neprohrála už 45 utkání v řadě

Fotbalisté Příbrami ve 33. kole první ligy doma podlehli Pardubicím 0:1 a stali se třetím sestupujícím do druhé nejvyšší soutěže po Opavě a Brnu.

Dec 13

Slavia - Liberec 3:0. Sešívaní si poradili se Slovanem a zvýšili náskok na čele

Sledovali jsme utkání 11. kola Fortuna:Ligy mezi Slavií a Libercem.

Sep 26

Slavia - Slovácko 3:0. Sešívaní objevili nečekaného střelce a jsou zpět na čele ligy

Sledujeme online přenos utkání 5. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií a Slováckem.

Sep 24

FCSB - Liberec 0:2. Slovan zdolal oslabeného soupeře, postup trefili Hilál a Rabušic

Sledujte online přenos z utkání třetího předkola Evropské ligy mezi rumunským FCSB a Slovanem Liberec.

Feb 15

Sparta - Liberec 0:2. Slovan loupil na Letné, dvěma góly se blýskl hrdina Malinský