Dvacet šancí, jediný gól. Obrovský rozdíl proti lize, zoufá si kouč Slavie Trpišovský

"Absolutně ztracené tři body," věděl záložník Petr Ševčík po domácí prohře 0:1 s Kluží.

Feb 22

Ajax přežil divočinu v Norsku, v osmifinále Evropské konferenční ligy je i Záhřeb

Dinamo Záhřeb remizovalo v Evropské konferenční lize doma 1:1 s Betisem Sevilla a v součtu s výhrou 1:0 z úvodního zápasu postoupilo do osmifinále.

Sep 21

Suverénní vstup do skupiny Evropské ligy. Slavia vyhrála v Ženevě 2:0

Fotbalisté Slavie v úvodním utkání skupiny Evropské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Servette Ženeva. Skórovali Lukáš Masopust a ve druhé půli Igoh Ogbu.

Feb 23

Fotbalisté Lazia uhájili v Kluži postup do osmifinále Evropské konferenční ligy

Fotbalisté Lazia Řím v odvetě úvodního kola play off Evropské konferenční ligy remizovali 0:0 na hřišti Kluže a uhájili postup do osmifinále.

Aug 18

Slovácko - AIK Stockholm 3:0. Domácí nakročili do základní skupiny Konferenční ligy

Sledovali jste on-line přenos z úvodního utkání 4. předkola Evropské konferenční ligy mezi Slováckem a AIK Stockholm.

May 10

Finále Evropské konferenční ligy bude v Edenu, šampiona Eura 2024 určí Berlín

Finále fotbalové Evropské konferenční ligy v příštím roce bude hostit pražský Eden. Na úterním zasedání o tom rozhodl výkonný výbor UEFA.

Mar 6

Soupeř Slavie z Konferenční ligy s českým obráncem bude hrát v Rakousku o záchranu

LASK Linec bude hrát v rakouské lize po prohře s Wolfsbergem ve skupině o udržení. Ve čtvrtek nastoupí v Konferenční lize v Praze proti Slavii.

Feb 25

Přívětivý los: Slavia se v osmifinále Evropské konferenční ligy utká s Lincem

Český šampion začne dvojzápas s aktuálně osmým týmem rakouské ligy 10. března doma, odveta je na programu o týden později na soupeřově hřišti.

Dec 9

Pražská "S" vítají evropské jaro, jdou do play off Konferenční ligy. Jablonec končí

Slavii stačila remíza 1:1 s Unionem Berlín, Letenští doma zdolali 2:0 Bröndby Kodaň. Severočeši stejným poměrem podlehli v Rumunsku Kluži.

Aug 15

Fotbalisté Lipska vstoupili do německé ligy překvapivou prohrou 0:1 v Mohuči

Fotbalisté vicemistrovského Lipska v úvodním kole německé ligy překvapivě prohráli 0:1 v Mohuči.

Jul 20

Fotbalisté Plzně mohou v další fázi Konferenční ligy potkat tým z Walesu

Pokud fotbalisté Plzně postoupí do 3. předkola Konferenční ligy přes Dynamo Brest, narazí v něm s nejvyšší pravděpodobností na celek The New Saints.

Dec 29

Skvělý Nita i chycená penalta Slavie. Podívejte se na nejlepší zákroky Evropské ligy