Češi v Bostonu jsou k nezastavení. Krejčí a Pastrňák se trefili při výhře nad Tampou

Gólman Vítek Vaněček natáhl vítěznou sérii v dresu New Jersey a byl vyhlášen největší hvězdou duelu proti Edmontonu.

Jan 6

Vaněček 23 zákroky pomohl New Jersey k vítězství nad Chicagem

Český hokejový brankář Vítek Vaněček 23 zákroky pomohl New Jersey k výhře 4:2 nad Chicagem.

Oct 13

Čech hvězdou. Vaněček kryl 32 střel a dovedl New Jersey k výhře

Česká souhra týmu San Jose nestačila. Filip Zadina dal gól po přihrávce Tomáše Hertla, byla to ale jediná trefa Sharks, kteří podlehli Vegas 1:4.

May 6

Nečas skóroval při destrukci New Jersey, Vaněček chytal třetí třetinu

Hokejisté Caroliny zvítězili i díky gólu Martina Nečase nad New Jersey 6:1 a ve 2. kole play off NHL vedou po domácích zápasech 2:0.

Apr 25

Palát přispěl v play off NHL gólem k výhře New Jersey, Tampa totálně selhala v závěru

Ondřej Palát zpečetil gólem do prázdné branky vítězství hokejistů New Jersey 3:1 na ledě New Yorku Rangers.

Nov 29

Vaněček se nenechal rozhodit, skvělým výkonem pomohl New Jersey k výhře a do čela NHL

Český brankář inkasoval dva góly v úvodních čtyřech minutách, Ďáblové ovšem nakonec porazili New York Rangers 5:3.

Nov 13

Zbořil svým prvním gólem v NHL zařídil výhru Bostonu. Detroitu české body nestačily

Jakub Zbořil vstřelil v utkání Bostonu proti Buffalu vítězný gól. To branky Filipa Chytila ani Dominika Kubalíka s Filipem Hronkem k výhrám nevedly.

Sep 30

Vaněček vychytal v přípravě na NHL výhru New Jersey nad Rangers

Z vítězství se radoval také David Rittich, jehož Winnipeg porazil Montreal 4:3. Rozhodující branku připravil v poslední minutě Kristian Reichel.

Feb 9

Pastrňák dal dva góly, ale Boston prohrál, Zacha pomohl k výhře New Jersey

Nejproduktivnější český hráč v NHL David Pastrňák vstřelil dva góly Bostonu, který podlehl hokejistům Pittsburghu 2:4.

Oct 20

Zacha přispěl gólem k výhře New Jersey, Faksa už vede českou produktivitu

Hokejový útočník Pavel Zacha zpečetil v úterním utkání NHL gólem do prázdné branky výhru New Jersey 4:2 nad Seattlem.