Obletovaná Chorvatka, Argentinky v extázi a íránské slzy. Tak dámy fandily na MS

Podívejte se, jak světový šampionát ve fotbale v Kataru vyvolal emoce v ženách na stadionech i v ulicích měst zúčastněných států.

More from Aktuálně.cz

May 12

Velký úspěch českých házenkářů. Poprvé od roku 2015 postoupili na MS

Čeští házenkáři postoupili na mistrovství světa. V odvetě play off kvalifikace porazili Rumunsko 29:20 a otočili dvojzápas po venkovní prohře 30:31.

Nov 22

Kritizované mistrovství v Kataru: Jde ještě vůbec o fotbal? Jaromír Bosák v DVTV

Aktuálně.cz / DVTV

Dalšími hosty vysílání jsou novinář Petr Třešňák a psycholog Radvan Bahbouh.

Mar 31

Fotbalisté USA a Mexika si zajistili postup na mistrovství světa v Kataru

Fotbalisté USA a Mexika postoupili na mistrovství světa v Kataru. Šanci na šampionát v posledním kole kvalifikace zóny CONCACAF udržela Kostarika.

Dec 7

Nelehký boj o přímý postup do Kataru. Čeští fotbalisté vyzvou také Belgii a Wales

Čeští fotbaloví reprezentanti se v kvalifikaci o postup na mistrovství světa 2022 v Kataru s Belgií, Walesem, Běloruskem a Estonskem.

Apr 7

Rusko a Katar podle amerických žalobců při volbě MS ve fotbale uplácely

Vyplývá to ze zprávy, kterou v pondělí zveřejnilo americké ministerstvo spravedlnosti

May 25

Češi schytali od Kanady pět gólů. Na MS si zahrají o bronz proti Rusku

Sen o zlatu se rozplynul. Čeští hokejisté prohráli v semifinále mistrovství světa v Bratislavě s Kanadou 1:5.

Jul 12

Češi na mistrovství světa ve fotbale. Lavičky u moskevského stadionu jsou z moravských Bílovic

Přestože se české fotbalové družstvo na letošní mistrovství světa ve fotbale neprobojovalo, jednu českou stopu lze ve finále přece jenom najít.

Jul 11

Vyhraje Chorvatsko. Tygr má o druhém finalistovi MS ve fotbale jasno

Kdo postoupí do finále MS ve fotbale? Vítěze vybíral tygr z ruské zoo

Nov 7

Čeští fotbalisté odletěli do Kataru, jsou zvědaví i na to, jak se země chystá na mistrovství světa