Polsko - Saúdská Arábie 2:0. Poláci nebyli lepší, ale ke gólům přidali i čisté konto

Sledovali jste on-line přenos z utkání skupiny C na mistrovství světa ve fotbale v Kataru mezi Polskem a Saúdskou Arábií.

More from aktualne.cz

Apr 18

Fiorentina - Plzeň 2:0. Domácí favorit druhým gólem v prodloužení pojistil postup

Sledovali jste on-line přenos z odvetného utkání čtvrtfinále fotbalové Evropské konferenční ligy mezi Fiorentinou a Viktorií Plzeň.

Mar 7

Ženeva - Plzeň 0:0. Domácí ve druhé půli přidali, Viktorii zachránil Jedlička

Sledovali jste on-line přenos z úvodního utkání osmifinále fotbalové Evropské konferenční ligy mezi Servette Ženeva a Viktorií Plzeň.

Nov 30

Polsko - Argentina 0:2. Poláci proti Argentině selhali, ale přesto slaví postup

Sledovali jste on-line přenos z utkání základní skupiny C na mistrovství světa ve fotbale v Kataru mezi Polskem a Argentinou.

Oct 26

May 30

Kvitová - Bogdanová 2:0. Češka téměř ztratila druhý set, ale nakonec slaví postup

Sledovali jsme on-line přenos z utkání druhého kola tenisového Wimbledonu mezi Petrou Kvitovou a Anou Bogdanovou z Rumunska.

Mar 31

Fotbalisté USA a Mexika si zajistili postup na mistrovství světa v Kataru

Fotbalisté USA a Mexika postoupili na mistrovství světa v Kataru. Šanci na šampionát v posledním kole kvalifikace zóny CONCACAF udržela Kostarika.

Mar 19

Potvrzeno. Fotbalisté nezahájí kvalifikaci mistrovství světa v Estonsku, ale v Polsku

Česká fotbalová reprezentace odehraje příští středu úvodní venkovní zápas kvalifikace mistrovství světa proti Estonsku na neutrální půdě v Lublinu.

Feb 25

Leicester - Slavia 0:2. Sešívaní dvakrát udeřili ve druhé půli a slaví postup

Sledovali jsme utkání prvního kola play off Evropské ligy mezi Leicesterem a Slavií Praha.

Feb 8

Kvitová - Minnenová 2:0. Češka po skvělém obratu ve druhé sadě slaví hladký postup

Sledovali jsme online přenos z prvního kola Australian Open mezi Petrou Kvitovou a Greetje Minnenovou z Belgie.

Feb 13

Živě: Tottenham - Dortmund 3:0. Díky skvělé druhé půli jsou Kohouti blízko k postupu