Vaněček se nenechal rozhodit, skvělým výkonem pomohl New Jersey k výhře a do čela NHL

Český brankář inkasoval dva góly v úvodních čtyřech minutách, Ďáblové ovšem nakonec porazili New York Rangers 5:3.

More from Aktuálně.cz

Dec 30

Petr Mrázek přispěl v NHL hokejistům Chicaga třiceti zákroky k zisku bodu za prohru v Dallasu 4:5 v prodloužení.

May 2

Palát patřil mezi hvězdy rozuzlení. New Jersey vyřadilo Rangers jasnou výhrou

Útočník Ondřej Palát v sedmém zápase prvního kola play off NHL dvěma asistencemi přispěl New Jersey k postupové výhře 4:0 nad NY Rangers.

Apr 25

Palát přispěl v play off NHL gólem k výhře New Jersey, Tampa totálně selhala v závěru

Ondřej Palát zpečetil gólem do prázdné branky vítězství hokejistů New Jersey 3:1 na ledě New Yorku Rangers.

Apr 2

Chytil přihrál v NHL na dva góly Rangers při vítězství ve Washingtonu

Český hokejový útočník Filip Chytil asistoval v NHL u dvou branek New York Rangers, kteří vyhráli 5:2 ve Washingtonu.

Feb 16

Minely českých brankářů v NHL: góly dostali z nulového úhlu i po nepodařeném výletu

Lukáš Dostál z Anaheimu dostal sedm gólů od Buffala, Petr Mrázek inkasoval pětkrát při prohře Chicaga s Torontem.

Feb 7

Skvělý český večer v NHL: Palát a Chytil sázeli góly, zářili i brankáři

Ondřej Palát a Filip Chytil se v pondělním programu NHL blýskli dvěma góly. Jak Palátovo New Jersey, tak NY Rangers vyhráli 5:4 v prodloužení.

Jan 6

Pastrňák dvěma góly orámoval výhru Bostonu. Dvakrát se trefil i Chytil za Rangers

Obě české útočné hvězdy si připsaly druhý zásah při hře soupeře bez brankáře.

Nov 13

Zbořil svým prvním gólem v NHL zařídil výhru Bostonu. Detroitu české body nestačily