Jak Messi z bláta uplácal naději. Argentinu ochromil vztek, psycholog se zapotil

Ambiciózní tým kolem Lionela Messiho čeká večer v Kataru rozhodující duel o postup do osmifinále mistrovství světa.

More from Aktuálně.cz

Dec 19

Nejlepší fotky z Kataru: Šťastný Messi, zklamaná Francie i vyzývavá fanynka

Prohlédněte si šest desítek nejpovedenějších snímků z právě skončeného světového šampionátu ve fotbalu.

Dec 13

Rekordman Messi kouzlil a Argentina na cestě do finále MS smetla Chorvaty

Fotbalisté Argentiny porazili obhájce stříbra Chorvaty 3:0 a po osmi letech postoupili do finále mistrovství světa.

Dec 13

Argentina - Chorvatsko 3:0. Messi s Álvarezem vystříleli Argentincům postup do finále

Sledovali jsme semifinále mistrovství světa ve fotbale v Kataru mezi Argentinou a Chorvatskem.

Nov 18

Argentina - Francie 3:3 (na penalty 4:2). Messi se loučí s reprezentací titulem

Sledovali jste on-line přenos z finálového utkání na mistrovství světa ve fotbale v Kataru mezi Argentinou a Francií.

Oct 31

Mistrovství světa bez velké hvězdy. Pogba se do Kataru nepodívá kvůli stehnu

Záložník Juventusu Paul Pogba si ve snaze o návrat po zářijové operaci kolena poranil stehenní sval a přijde o MS, kde měl s Francií obhajovat titul.

Mar 31

Fotbalisté USA a Mexika si zajistili postup na mistrovství světa v Kataru

Fotbalisté USA a Mexika postoupili na mistrovství světa v Kataru. Šanci na šampionát v posledním kole kvalifikace zóny CONCACAF udržela Kostarika.

Jul 7

Messiho nakopali do krve, Brazílii přesto ve finále Copa América vyzve Argentina

Fotbalisté Argentiny zdolali v semifinále Copy América na penalty Kolumbii 3:2 a utkají se o titul s Brazílií. Po 90 minutách skončil duel 1:1.

Oct 5

Oštěpař Vadlejch postoupil do finále mistrovství světa, Veselý kvalifikaci vzdal

Oštěpař Jakub Vadlejch postoupil na mistrovství světa v Dauhá do finále. Kvalifikační limit 84 metrů přehodil druhým pokusem o 31 centimetrů.

Oct 3

Koulař Staněk třetím pokusem postoupil do finále mistrovství světa, mílaři neuspěli

V kvalifikaci posledním pokusem poslal kouli do vzdálenosti 21,02 metru a překonal o 12 centimetrů kvalifikační limit.