Svědek popsal, jak Messi zuřil. Argentina má lídra, o jakém snila

Lionel Messi. Pro Albiceleste je znovu nepostradatelný. Ale jinak než dřív.

Jul 10

Argentina je ve finále Copy. Je to šílené, hlesl Messi a nazval se "starou gardou"

Fotbalisty Argentiny dělí poslední krok od obhajoby titulu na mistrovství Jižní Ameriky.

Jul 2

Nizozemští fotbalisté zdolali Rumunsko 3:0 a po 16 letech jsou ve čtvrtfinále ME

Nizozemští fotbalisté porazili Rumunsko 3:0 a po 16 letech postoupili do čtvrtfinále mistrovství Evropy.

May 16

Fotbalisté Interu i podruhé zdolali AC a po 13 letech jsou ve finále Ligy mistrů

Utkání na San Siru, domovském stadionu obou velkoklubů, rozhodl v 74. minutě kapitán Lautaro Martínez. Inter vyhrál osmé soutěžní utkání po sobě.

Feb 27

Cenu FIFA pro nejlepšího fotbalistu roku získal argentinský mistr světa Messi

Messi anketu FIFA, která nese název The Best od roku 2016, vyhrál celkově už posedmé a vylepšil vlastní rekordní bilanci.

Dec 13

Rekordman Messi kouzlil a Argentina na cestě do finále MS smetla Chorvaty

Fotbalisté Argentiny porazili obhájce stříbra Chorvaty 3:0 a po osmi letech postoupili do finále mistrovství světa.

Dec 13

Argentina - Chorvatsko 3:0. Messi s Álvarezem vystříleli Argentincům postup do finále

Sledovali jsme semifinále mistrovství světa ve fotbale v Kataru mezi Argentinou a Chorvatskem.

Nov 20

Jako první zaváhala Argentina. Projděte si program a výsledky šampionátu v Kataru

Program, výsledky a tabulky. Vše o mistrovství světa ve fotbale 2022, které až do 18. prosince probíhá v Kataru.

Oct 26

Argentina - Mexiko 2:0. Messi vyrovnal Maradonu a udržel svůj tým ve hře o postup

Sledovali jste on-line přenos z utkání základní skupiny C na mistrovství světa ve fotbale v Kataru mezi Argentinou a Mexikem.