V Bostonu uctívají jedinečného Krejčího. Vytváří zdání, že je hokej jednoduchý

Velkého uznání se dočkal český hokejista David Krejčí od spoluhráčů z Bostonu i trenéra Jima Montgomeryho po dovršení tisícovky odehraných zápasů.

Feb 7

Česká spolupráce a Zachův gól daly Bostonu naději, Calgary ji ale rychle udusilo

Boston nabral v úvodní třetině dvoubrankového manko a snížil ve 45. minutě po české spolupráci. Pastrňák přihrál v přesilové hře pět na tři do pravého kruhu Zachovi, který střelou bez přípravy zaznamenal jedenáctou trefu v sezoně. Pastrňák…

Mar 24

Pastrňák si vytvořil v NHL nové gólové maximum, skóroval i Krejčí a Hertl

David Pastrňák přispěl v NHL gólem a asistencí u trefy Davida Krejčího k výhře hokejistů Bostonu 4:2 nad Montrealem a stal se třetí hvězdou zápasu.

Feb 15

Další česká show Bostonu. Krejčí nahrával, Zacha vyrovnal a Pastrňák spustil lavinu

V duel lídrů obou konferencí zvítězili Bruins na ledě Dallasu 3:2 v prodloužení.

Dec 31

Zacha, Krejčí, Pastrňák. Česká souhra znovu nadchla Boston, ten ale bral jen bod

David Pastrňák vstřelil už 25. gól v sezoně, Bruins však podlehli Buffalu 3:4 v prodloužení.

Dec 20

Česká pohádka v Bostonu pokračuje. Pastrňák dal vítězný gól, Krejčí na něj navázal

Bruins porazili Floridu 7:3 a bodovali i v 19. domácím zápase v sezoně.

Nov 25

Opět česká jízda v Bostonu. Dvakrát se trefil Krejčí, rekordní výhru zařídil Pastrňák

Obrat nastartoval dvěma góly David Krejčí, vítěznou branku dal David Pastrňák. Bodoval i Zacha.

Nov 18

Česká paráda v Bostonu. Krejčí s krajany režíroval výhru nad Philadelphií

V utkání Carolina - Colorado (2:3 v prodloužení) si Martin Nečas připsal gól a nahrávku, zastínil ho však skvělý Pavel Francouz v brance hostů.

Nov 13

Zbořil svým prvním gólem v NHL zařídil výhru Bostonu. Detroitu české body nestačily

Jakub Zbořil vstřelil v utkání Bostonu proti Buffalu vítězný gól. To branky Filipa Chytila ani Dominika Kubalíka s Filipem Hronkem k výhrám nevedly.

Sep 1

Česká síla Bostonu nestačila, i přes góly Pastrňáka a Krejčího končí. Dál jde Tampa

Ondřej Palát přispěl další trefou k postupu Lightning, rozhodnutí padlo v 15. minutě druhého prodloužení.